Vali Aykut Pekmez: “Aksaray OSB’si ivme kazandıracak”

Aksaray Organize Sanayi Bölgesi (OSB) Yönetim Kurulu Toplantısı Aksaray Valisi ve OSB Yönetim Kurulu Başkanı Vali Aykut Pekmez başkanlığında gerçekleştirildi.Organize Sanayi Bölge Müdürlüğünde düzenlenen toplantıya, yönetim kurulu üyeleri...

AKSARAY 19.10.2018, 10:16
Vali Aykut Pekmez: “Aksaray OSB’si ivme kazandıracak”

Aksaray Organize Sanayi Bölgesi (OSB) Yönetim Kurulu Toplantısı Aksaray Valisi ve OSB Yönetim Kurulu Başkanı Vali Aykut Pekmez başkanlığında gerçekleştirildi.

Organize Sanayi Bölge Müdürlüğünde düzenlenen toplantıya, yönetim kurulu üyeleri İl Özel İdaresi Genel Sekreteri Ramazan Altundağ, Ticaret ve Sanayi Odası Başkanı Cüneyt Göktaş, OSB Müdürü Ayhan Ermiş katıldı. Yatırımcıların tapu ve ruhsat talepleri ile sorun ve ihtiyaçlarla ilgili taleplerinin görüşüldüğü toplantı sonunda açıklamada bulunan Vali Aykut Pekmez Aksaray OSB’nin ve yatırımcıların sorunlarının çözümü için gayret gösterdiklerini söyledi.

Vali Pekmez OSB genişleme alanı ile ilgili yaptığı değerlendirmede 495 hektar alanın yatırımcılara tahsis edilmesi ile birlikte gelişen sanayinin Aksaray’a yeni ve hızlı bir ivme daha kazandıracağını bu konuda gerekli çalışmaların sürdüğünü söyledi. Vali Pekmez, Aksaray’ın yatırım avantajlarından yararlanmak isteyen önemli sayıda müteşebbisin genişleme alanında yatırım yapmak istediğini vurgulayarak el birliği içinde Aksaray’ı her alanda daha da geliştirmek için çalışmalara devam ettiklerini bildirdi.

Yorumlar (0)
12
açık
Günün Anketi Tümü
Sizce Esnaf Odaları Birliği'nin Yeni Başkanı Kim Olmalı?
Sizce Esnaf Odaları Birliği'nin Yeni Başkanı Kim Olmalı?
Namaz Vakti 22 Mayıs 2022
İmsak 03:45
Güneş 05:31
Öğle 13:00
İkindi 16:54
Akşam 20:18
Yatsı 21:57

Gelişmelerden Haberdar Olun

@