Yaklaşık 120 kişinin katıldığı yemeğe öğretmenlerin yanı sıra Kurucu Temsilcisi Serkan Can Zengin, Yönetim Kurulu Başkanı Serdar Taci Zengin, Yönetim Kurulu Üyesi Serap İnceoğlu Toprak, Eskişehir Müzik Okulu, Çağfen Koleji Okul Aile Birliği üyeleri ve idari çalışanlar da katıldı.

Programda konuşan Kurucu Temsilci Serkan Can Zengin, öğretmenlere ülkenin ve şehrin geleceğini şekillendirdiklerini ifade ederek, “Öncelikle, yıllar öncesinde bu misyonu başlatıp bu zamana getirdikleri için Serdar Bey ve Serap Hanım için kocaman bir alkış istiyorum. Onların bıraktığı bir kavramı biz bugün büyütmeye çalışıyoruz. Hepinize çok teşekkür ediyorum. Bu ülkenin ve bu şehrin geleceğini oluşturacak öğrencileri yetiştirecek olan öğretmenlere ve buna emek veren sizlere sonsuz şükranlarımı sunuyorum. Yaptığınız işin emektarlığı çok büyük, hepinizin önünde saygıyla eğiliyorum. Bu ülkenin geleceğini oluşturacak bireyleri yetiştirdiğiniz için çok teşekkür ediyorum ve kendinize bir alkış istiyorum” dedi.

Eskişehir'deki o cinayetle ilgili 4 şüpheli adliyeye sevk edildi Eskişehir'deki o cinayetle ilgili 4 şüpheli adliyeye sevk edildi

Düzenlenen gece öğretmenler ve katılımcılar canlı müzik eşliğinde doyasıya eğlenerek Öğretmenler Günü’nü kutladılar.