Van’da ‘Sınavsız ikinci üniversite’ tanıtımı

Eskişehir Anadolu Üniversitesi Açıköğretim Fakültesi (AÖF) Van Bürosu, tanıtım faaliyetleri kapsamında ‘Sınavsız ikinci üniversite’ kayıt çalışmalarına devam ediyor.Anadolu Üniversitesi AÖF Van Bürosu önünde stant kuran il temsilcileri,...

EĞİTİM 25.09.2017, 11:21
Van’da ‘Sınavsız ikinci üniversite’ tanıtımı

Eskişehir Anadolu Üniversitesi Açıköğretim Fakültesi (AÖF) Van Bürosu, tanıtım faaliyetleri kapsamında ‘Sınavsız ikinci üniversite’ kayıt çalışmalarına devam ediyor.

Anadolu Üniversitesi AÖF Van Bürosu önünde stant kuran il temsilcileri, öğrencilere broşür dağıtarak sınavsız giriş yapılabilen ikinci üniversite imkânlarını tanıttı. Konu hakkında açıklamalarda bulunan Anadolu Üniversitesi Açıköğretim Fakültesi (AÖF) Van Büro Yönetici Yardımcısı Nesrin Ertürk, ikinci üniversite kayıtlarının 06 Ekim 2017 tarihine kadar devam edeceğini söyledi. Tanıtım faaliyetleri çerçevesinde birebir görüşmelerin ve bilgilendirmelerin yapılacağını dile getiren Ertürk, “06 Ekim 2017 tarihine kadar ikinci üniversite kayıtlarımızın uzatılması nedeniyle üniversitenizden gelen istek doğrultusunda, öğrencilerle görüşüldü. Görüşme sonucunda Anadolu Üniversitesi AÖF Van Bürosu önünde stant açılmıştır. 06 Ekim 2017 tarihine kadar standımız devam edecektir. Bu kapsamda öğrencilerimizle birebir buluşmalarımız olacak, yönlendirmeler ve bilgilendirmeler yapılacaktır. Bu doğrultuda inşallah kayıtlarımız daha da iyi olacaktır” dedi.

Yorumlar (0)
13
kapalı
Günün Anketi Tümü
Sizce Esnaf Odaları Birliği'nin Yeni Başkanı Kim Olmalı?
Sizce Esnaf Odaları Birliği'nin Yeni Başkanı Kim Olmalı?
Namaz Vakti 19 Mayıs 2022
İmsak 03:48
Güneş 05:33
Öğle 12:59
İkindi 16:54
Akşam 20:16
Yatsı 21:53

Gelişmelerden Haberdar Olun

@