Kazım Kurt sorunlarını anlatan esnafa "Örgütlenin gelin" dedi

Odunpazarı Belediye Başkanı Kazım Kurt, Hamamyolu'ndaki bir grup esnafla bir araya geldi, sorunlarını dinledi. Kazım Kurt esnafa "Örgütlenin gelin" dedi.

EKONOMİ 16.11.2020, 13:42
Kazım Kurt sorunlarını anlatan esnafa "Örgütlenin gelin" dedi

Odunpazarı Belediye Başkanı Kazım Kurt, Hamamyolu esnafı ile bir araya geldi. Esnafın sorunlarını dinleyen Kazım Kurt, esnafa “Örgütlenin gelin, sorunları birlikte çözelim” dedi.

CHP Eskişehir Büyükşehir Belediyesi Meclis Üyesi Mustafa Önder, AKP Odunpazarı Belediyesi Meclis Üyesi Fatih Mehmet Özlü, CHP Odunpazarı Belediyesi Meclis Üyesi ve Grup Başkanvekili Emre Genç ile CHP Odunpazarı Belediyesi Meclis Üyesi Serdar Aksoy’un da yer aldığı buluşmada, Hamamyolu esnafının yaşadığı sorunları dinleyen Kazım Kurt, "Esnafla buluşuyoruz, dertlerini dinliyoruz. Her yerde sorun aynı. Ekonomik kriz, pandemi, kurdaki hareketlilik… Hangi esnafa dokunsak, aynı sorun. Bu sorunları birlikte aşacağız. Dayanışma ile omuz omuza vererek bunların üstesinden geleceğiz. Örgütlenin, gelin birlikte çözelim bu sorunu. Sorunların çözümünde birlikte hareket edelim” diye konuştu. 

 
 

Yorumlar (0)
Günün Anketi Tümü
Kazım Kurt'un Odunpazarı'nda BARLAR SOKAĞI Projesini destekliyor musunuz ?
Kazım Kurt'un Odunpazarı'nda BARLAR SOKAĞI Projesini destekliyor musunuz ?

Gelişmelerden Haberdar Olun

@