İYİ Parti Eskişehir İl Teşkilatı basın mensupları ile akşam yemeğinde bir araya geldi.

İl Başkanı Emine Edizgil bir açılış konuşması yaptıktan sonra basın mensuplarından gelen soruları yanıtladı.

İYİ Parti Eskişehir İl Başkanı Emine Edizgil şu ifadeleri kullandı;

"İYİ PARTİ ESKİŞEHİR'DE BİRİNCİ PARTİ OLACAK"

“Gittiğimiz her yerde İYİ Parti gelmiş diye insanlar etrafımızı doldurdu. Bu durum bizi daha da şevklendirdi. Göreve geldiğimizden beri sürekli ziyaretler gerçekleştiriyoruz. Eskişehir halkının iyi gününde de kötü gününde yanlarında olmaya çalışıyoruz. Sevinçlerini de üzüntülerini de paylaşmaya çalıştık. Festivallerde de, cenazelerde de yer almaya çalıştık. Gördüğümüz herkese Genel Başkanımızın selamlarımızı ilettik. Anıtkabir’i ziyaret ettik. Atamıza saygılarımızı ilettik. İnanıyoruz ki İyi Parti hem Eskişehir’de hem Türkiye’de birinci parti olacak.

"YÜZDE 25'İN ÜZERİNDE OY ALACAĞIMIZI DÜŞÜNÜYORUM"

Muharrem İnce ettiği küfürleri savundu; "Özür falan dilemiyorum" Muharrem İnce ettiği küfürleri savundu; "Özür falan dilemiyorum"

"Yüzde 25’lerin üstünde oy alacağımızı düşünüyorum. Daha dün Erenköy mahallesini gezdik. Gerçekten çok üzüldüm. Esnaflarımız kepenk kapatmış. Sığınmacılar dükkan açmış. Eskişehir halkı bizi bunlardan kurtarın diyor. 12 bin nüfusun 2 bini sığınmacıymış İnşallah sığınmacıları bu ülkeden göndereceğiz." 

GÖNLÜMÜZDEN AKŞENER'İN ADAY OLMASIDIR

Bizim gönlümüzden geçen Genel Başkanımız Meral Akşener’in Cumhurbaşkanı adayı olmasıdır. Hepimizin temennisi bu. Kendisi ben Başbakan olmak istiyorum diyor. Bu görüşüne de saygı duyuyoruz.

EKİM AYININ SONLARINA DOĞRU MERAL AKŞENER'İ ESKİŞEHİR'DE GÖREBİLİRİZ

Meral Akşener’in Eskişehir programı henüz belli değil. Muhtemelen Ekim ayının sonları gibi gözüküyor. Kendisini en kısa zamanda şehrimize ağırlamak istiyoruz.”