A Milli Kadın Voleybol Takımına Eskişehir'in Belediye Başkanları ve siyasetçilerinden tebrik

A Milli Kadın Voleybol Takımı müthiş başlangıç yaparak son olimpiyat şampiyonu Çin'i 3-0'lık skorla mağlup etti. Eskişehir'in Belediye Başkanları ve siyasetçileri Filenin Sultanlarını sosyal medya üzerinden tebrik etti. 

banner265
ESKİŞEHİR HABER 25.07.2021, 14:19 25.07.2021, 14:33
A Milli Kadın Voleybol Takımına Eskişehir'in Belediye Başkanları ve siyasetçilerinden tebrik

 A Milli Kadın Voleybol Takımı, Tokyo Olimpiyatları'ndaki ilk maçında son olimpiyat şampiyonu Çin ile karşılaştı. Baştan sona üstün bir oyun ortaya koyan Ay-Yıldızlılar, son şampiyonu set vermeden 3-0 devirdi. Eskişehir'de Belediye Başkanları ve siyasetçiler paylaşımda bulunarak duydukları mutluluğu dile getirdi. 


Eskişehir Büyükşehir Belediyesi Başkanı Yılmaz Büyükerşen yaptığı paylaşımda: "Ülke sporunda her daim gururumuz olan #FileninSultanları Olimpiyat Oyunlarına muhteşem bir başlangıç yaparak son şampiyon Çin’i 3-0 gibi net bir skorla mağlup etti. Sizler Türk kadınının neler yapabileceğinin en güzel örneğisiniz çocuklar! Sizlerle gurur duyuyoruz!" İfadelerini Kullandı. 


Odunpazarı Belediyesi Başkanı Kazım Kurt da A Milli Kadın Voleybol Takımını tebrik etti. Kurt paylaşımında: " 2020 Tokyo Olimpiyatları ilk maçında, son şampiyon Çin'i başarılı bir çabayla mağlup eden Filenin Sultanları'nı kutluyorum Başarılarının devamını diliyorum" notunu düştü!


AK Parti Eskişehir İl Başkanı Zihni Çalışkan A Milli Kadın Voleybol Takımının zaferi ile ilgili yaptığı paylaşımında:"#Tokyo2020‘ye mükemmel bir başlangıç yapan #FileninSultanları'nı tebrik ediyorum" İfadelerine yer verdi 


Bir tebrik paylaşımı da AK Parti İl Başkanı Yardımcısı Avukat Pınar Turhanoğlu gücüyener ise yaptığı paylaşımda:"Harika bir maçtı. Çin’i net bir skorla yenen “filenin sultanlarına”müteşekkiriz. Tebrikler…" İfadelerine yer verdi. 


 

Yorumlar (0)
Günün Anketi Tümü
Eskişehir Yunus Emre Esnaf Kredi ve Kefalet Kooperatifi Başkanı Refik Pehlivan'ı Başarılı Buluyor musunuz?
Eskişehir Yunus Emre Esnaf Kredi ve Kefalet Kooperatifi Başkanı Refik Pehlivan'ı Başarılı Buluyor musunuz?

Gelişmelerden Haberdar Olun

@