AK Parti Odunpazarı'nda yeni yönetim belli oldu

AK Parti Odunpazarı İlçe kongresinde tek listeyle Ali Acar yeniden ilçe başkanlığına seçildi, yeni yönetim belirlendi...

ESKİŞEHİR HABER 18.10.2020, 18:34 18.10.2020, 18:43
AK Parti Odunpazarı'nda yeni yönetim belli oldu

Eskişehir'de AK Parti Odunpazarı İlçe Kongresi Porsuk Spor Salonu'nda gerçekleştirildi. Kongrede konuşan AK Parti Odunpazarı İlçe Başkanı Ali Acar, Cumhurbaşkanı Recep Tayyip Erdoğan'ın liderliğinde inandıkları yolda yürümeye devam ettiklerini söyledi. Acar, tek gayelerinin Odunpazarı'nı yeniden AK belediyecilikle hizmete kavuşturabilmek olduğunu belirterek, "Bizler, AK Parti Odunpazarı teşkilatı olarak, geçtiğimiz 1,5 yıllık sürede de olduğu gibi bugünden sonra 2023 ve 2024 seçimlerimizde zafere ulaşmayı, 2053 ve 2071 hedeflerimize ulaşma arzusunda olan gençlerimize daima öncülük edebilmeyi kendimize şiar edinmiş durumdayız. Bir vebal olarak düstur edindiğimiz bu kıymetli vazifeyi milletimize hizmet aşkıyla sürdürebilmeyi bizlere nasip eden Rabb'ime hamdediyorum. Birbirinden değerli siz dava arkadaşlarımla Cumhurbaşkanımız, Genel Başkanımız Recep Tayyip Erdoğan'a yol arkadaşı olmayı bizlere nasip eden Allah'a hamdolsun" dedi. 

Tek listeli seçimde Ali Acar yeniden seçilirken, yeni yönetimde şu isimler yer aldı: 
ALİ ACAR 
SERDAR AKYÜZ 
HASAN TAŞÇİOĞLU 
HALİDE AKAY 
ÜMİT SEZER 
ALİ ÇELİK 
ERAY UZUN 
KAMİL DEMİR 
KÜBRA E.CEYLAN 
MERAL BURSALI 
FERDA KAYA 
MÜSLÜM OKAN 
R.MUTLU KESKİN 
SEMRA AKSÖZ 
SERDAR ÜNLÜCE 
BİLAL KARAGÖZ 
FUNDA Ö.KARADAYI 
FATMA ELMA 
YASİN TURGUT 
LALE ŞAHİN 
CENGİZ KALKAN 
YÜKSEL SÖNMEZ 
TUNAHAN ÖZTÜRK 
MURAT ALTIN 
UMMUHAN TURMUŞ 
H.HÜSEYİN ERTUĞRUL 
TEVFİK DEMİRYÜREK 
SAADETTİN ÇAKAR 
TAYFUN OKÇU 
BATTAL ŞAHİN 

Kongreye, eski Gençlik ve Spor Bakanı Suat Kılıç, AK Parti İstanbul Milletvekili Abdullah Güler, delegeler ve çok sayıda partili de katıldı. 
 

Yorumlar (0)

Gelişmelerden Haberdar Olun

@