banner251

CHP'li Eski Başkandan isyan!

CHP'nin Eski Eskişehir İl Başkanı Avukat Sinan Özkar, Eskişehir'deki kullanma suyunun ücretleri ile ilgili adeta isyan etti.

ESKİŞEHİR HABER 09.06.2021, 16:21
CHP'li Eski Başkandan isyan!

Eskişehir'de kullanma suyunun bedeli ile ilgili isyan eden Eskişehir CHP Eski İl Başkanı Avukat Sinan Özkar ESKİ ve Eskişehir Büyükşehir Belediyesi'ni sert dille eleştirdi. 

Sinan Özkar:"Belediyenin ticarethanesi haline getirirsen su pahalı olur"

CHP Eskişehir Eski İl Başkanı Sinan Özkar, sosyal medya üzerinden ESKİ'ye yüklendi.  Kullanma suyu bedellerinin yüksekliği ile ilgili sert sözlerle eleştiren Sinan Özkara adeta isyanı dile getirdiği paylaşımda: "Dün 100 Tl lik su aldım, 17 ton. İnsaf, benden önce bir kadın 20 tl. Su neden pahalı? ESKİ'nin bütçesinden her yıl 150-200 milyon Büyükşehir Belediyesine aktarılıyor. Eski kamu hizmeti amaçlı kar gayesi olmayan özerk bütçeli bir kuruluş. Burayı belediyenin ticarethanesi haline getirirsen su pahalı olur. Hakkımızı yiyenlere haram olsun (Haksızlık karşısında susan dilsiz şeytandır. Aktarıp bizlere söyleyen Genel Başkanımız Kemal Kılıçdaroğlu)" İfadelerini kullandı.
 

Yorumlar (1)
Erol Kelleci 2 hafta önce
40 yıldan fazladır CHP'li olan ve son 20-25 yıldır Yılmaz Hoca'nın yanında yer alan Sinan Bey'e ne oldu da isyan bayrağını açtı? Gerek kullanma suyuna gerekse de Kalabak suyuna gelen zamlar esnasında niye sesini çıkarmadı?
Günün Anketi Tümü
Eskişehir Esnaf Odaları Birliği Başkanı Ekrem Birsen Sizce Başarılı mı?
Eskişehir Esnaf Odaları Birliği Başkanı Ekrem Birsen Sizce Başarılı mı?

Gelişmelerden Haberdar Olun

@