Demir: “Başkan Ataç müzisyenlere sahip çıktı”

Tepebaşı Belediye Başkanı Dt. Ahmet Ataç’ı ziyaret eden Müzisyenler ve Sahne Sanatları Derneği Başkanı Mustafa Demir ve dernek üyeleri, pandemi döneminde müzisyenlere verdiği destekler için teşekkürlerini iletti.

ESKİŞEHİR HABER 01.04.2021, 11:14
Demir: “Başkan Ataç müzisyenlere sahip çıktı”
banner232

Tepebaşı Belediye Başkanı Dt. Ahmet Ataç, Müzisyenler ve Sahne Sanatları Derneği Başkanı Mustafa Demir ve yönetimi ile makamında bir araya geldi. Buluşmada Demir ve dernek yönetimi, pandemi sürecinde müzisyenlere
sağladığı destekler için Başkan Ataç’a teşekkür etti. 

“Başkan Ataç müzisyenlere sahip çıktı”


Demir, “Pandemi döneminde müzisyenlerimiz çok zor durumda. 11 aydan beri işsizlik sorunu yaşıyoruz. Ahmet Ataç Başkanımız Eskişehirli müzisyenlere sahip çıktı ve güzel projeler yaptık. Böylelikle müzisyenlerimiz de ekonomik gelir sağlamış oldu. Bu sebeple biz de teşekkür etmek istedik, Allah başımızdan eksik etmesin” sözlerini kullandı.


“Dayanışma örneği gösterdik”


Ziyaretten dolayı memnuniyetini belirten Başkan Ataç ise “Müzisyen arkadaşlarımızla güzel bir iş birliği yaptık. 33 kişiden oluşan müzisyenlerimiz, 3 grup halinde konserler verdi. İlk konserimizde Türk şiirinin unutulmaz ismi Nazım Hikmet’i anmıştık. Halkımızın beğenisini kazanan konserlerimizin ikincisi, 14 Şubat gibi güzel bir tarihte yayınlandı. Üçüncü konserimizde ise müzisyenlerimiz, 18 Mart Çanakkale
Zaferi ve Şehitleri Anma Günü’nde, günün anlam ve önemine uygun eserleri seslendirdi. Belediyemizin YouTube hesabından online olarak yayınladığımız konserlerimiz, kent halkından da beğeni topladı. Bu zor zamanlarda dayanışma örneği gösterdiğimiz için mutluyum” diye konuştu. Buluşma, günün anısına çektirilen hatıra fotoğrafı ile sona erdi.

Yorumlar (0)
Günün Anketi Tümü
Eskiṣehirli İş Adamları Ve siyasetçiler Sizce Eskişehirspor’a Yeterince Sahip çıktı mı?
Eskiṣehirli İş Adamları Ve siyasetçiler Sizce Eskişehirspor’a Yeterince Sahip çıktı mı?

Gelişmelerden Haberdar Olun

@