Eskişehir AFAD’a ödül!

Eskişehir İl Afet ve Acil Durum Müdürlüğü (AFAD)’ın “Erişebiliyorsam Güvendeyim” projesi, Avrupa Komisyonu Erasmus+ programı tarafından verilen ’İyi Uygulama Örneği’ ödülünü aldı.

banner265
ESKİŞEHİR HABER 08.09.2021, 14:43
Eskişehir AFAD’a ödül!

Toplumun tüm kesimine hizmet ulaştırma ilkesi ile proje odaklı faaliyetlerini sürdüren Eskişehir AFAD’ın başarılı çalışmaları devam ediyor. Fiziksel, görme ve işitme engelli bireylere yönelik evrensel erişilebilirlik tasarımlarını içeren afet eğitim modelleri geliştirildiği “Erişebiliyorsam Güvendeyim” projesi, Avrupa Komisyonu Erasmus+ programı tarafından başarılı şekilde yürütülen projelere verilen “Good Practice Example (İyi Uygulama Örneği)” ödülüne layık görüldü. Ayrıca proje, Avrupa Komisyonu Erasmus+ programı tarafından “Good Practice” olarak seçilerek, devamında ise “Başarı hikâyesine sahip” proje olarak seçilmişti.


Eskişehir İl Afet ve Acil Durum Müdürlüğü (AFAD) resmi internet sitesinde yapılan açıklamada, “Afetlere karşı dirençli bir toplum oluşturma hedefinden yola çıkan Müdürlüğümüz, çağa uygun, yenilikçi teknolojiler ve yöntemler kullanarak birey ve toplumu merkeze alan ulusal ve ulus ötesi çalışmalarına devam etmektedir” ifadelerine yer verildi.

Yorumlar (0)
Günün Anketi Tümü
Eskişehir Yunus Emre Esnaf Kredi ve Kefalet Kooperatifi Başkanı Refik Pehlivan'ı Başarılı Buluyor musunuz?
Eskişehir Yunus Emre Esnaf Kredi ve Kefalet Kooperatifi Başkanı Refik Pehlivan'ı Başarılı Buluyor musunuz?

Gelişmelerden Haberdar Olun

@