Eskişehir Çağfen, Ataçağ ve Anaçağ’dan Anıtkabir’e ziyaret

Çağfen Koleji, Ataçağ Koleji ve Anaçağ Anaokulu öğrencileri, ebeveynleri ve öğretmenleri Anıtkabir’i ziyaret etti, Ata’larına saygı duruşunda bulundu.

banner265
ESKİŞEHİR HABER 25.11.2021, 15:51
Eskişehir Çağfen, Ataçağ ve Anaçağ’dan Anıtkabir’e ziyaret

Çağfen Koleji, Ataçağ Koleji ve Anaçağ Anaokulu öğrencileri, ebeveynleri ve öğretmenleri Ankara’ya giderek Türkiye Cumhuriyeti’nin kurucusu Ulu Önder Mustafa Kemal Atatürk’ün ebedi istirahatgahı Anıtkabir’i ziyaret etti.

SERKAN CAN IZENGİN ÖZEL DEFTERİ İMZALADI             

Anıtkabir mozolesine çelenk sunumu ve saygı duruşunun ardından Çağfen Koleji, Ataçağ Koleji ve Anaçağ Anaokulu Kurucu Temsilcisi Serkan Can Zengin, Anıtkabir özel defterini imzaladı. 
Öğrenciler, ebeveynler ve öğretmenler daha sonra Anıtkabir’i ve Anıtkabir’deki Atatürk ve Kurtuluş Savaşı Müzesi’ni gezdi. Öğrenciler Atatürk’ün hayatı ve Kurtuluş Savaşı mücadelesi ile ilgili öğretmenlerden ve yetkililerden bilgi aldı. 

ESKİŞEHİRLİ ÖĞRENCİLER BAŞKENT ANKARA'YI GEZDİ 

Anıtkabir ziyaretinin ardından öğrenci, ebeveynler ve öğretmenler 1. Meclis, 2. Meclis ve  Ankara Kalesi’ni de ziyaret ederek gezdiler. ‘’Atatürkçü ve Atatürk’ün gösterdiği çağdaş medeniyetler yolunda ilerleyen gençler olarak yetiştirmek Ata’mıza boynumuzun borcudur’’

ÇAĞFEN KOLEJİ, ATAÇAĞ KOLEJİ VE ANAÇAĞ ANAOKULU KURUCU TEMSİLCİSİ SERKAN CAN ZENGİN

“Ulu Önderimiz, Başöğretmenimiz Mustafa Kemal Atatürk’ü öğrencilerimiz, ebeveynlerimiz ve öğretmenlerimizle birlikte gerçekleştirdiğimiz bu ziyaretle anmak, sevgi ve minnetimizi bir kez daha göstermek istedik. Öğrencilerimizi Atatürkçü ve Atatürk’ün gösterdiği çağdaş medeniyetler yolunda ilerleyen gençler olarak yetiştirmek Ata’mıza boynumuzun borcudur. Kendisini bir kez daha sonsuz saygı, minnet ve özlemle yad ediyoruz” dedi. 

Yorumlar (0)
Günün Anketi Tümü
Eskişehir Yunus Emre Esnaf Kredi ve Kefalet Kooperatifi Başkanı Refik Pehlivan'ı Başarılı Buluyor musunuz?
Eskişehir Yunus Emre Esnaf Kredi ve Kefalet Kooperatifi Başkanı Refik Pehlivan'ı Başarılı Buluyor musunuz?

Gelişmelerden Haberdar Olun

@