banner251

Eskişehir'de berberler, kuaförler ve güzellik merkezleri açılıyor!

17 Mayıs Pazartesi günü tam kapanma süreci sona eriyor. Yeni kararlar ve tedbirler kabine toplantısından sonra belli olacak. 17 Mayıs'ta berberler, kuaförler, ve güzellik merkezlerinin açılması ile ilgili Eskişehir Berberler ve Kuaförler Odası Başkanı Fethi Özkara EskişehirHaber.com'a özel açıklamalarda bulundu.

ESKİŞEHİR HABER 15.05.2021, 21:22
Eskişehir'de berberler, kuaförler ve güzellik merkezleri açılıyor!

Eskişehir'de 17 Mayıs Pazartesi günü Berberler,kuaförler ve güzellik merkezleri açılıyor. 17 Mayıs Pazartesi günü Cumhurbaşkanı Recep Tayyip Erdoğan'ın açıkladığı Tam Kapanma süreci sona eriyor. Tam Kapanma süreci sonrasında yeni tedbirler alınıp alınmayacağı ise kabine toplantısından sonra alınacak karar ile belli olacak.  Türkiye Berberler, Kuaförler ve Güzellik Salonu İşletmecileri Federasyonu ise yeni alınacak kararlar ve tedbirler belli oluncaya kadar. hizmet vereceklerini duyurdu. 

EskişehirHaber.com'a özel açıklamalarda bulunan Eskişehir Berberler ve Kuaförler Odası Başkanı Fethi Özkara, üyelerine Federasyon Başkanı  Bayram Karakaş’ın İçişleri Bakanlığı’nın  yetkili birimleri ile yapmış olduğu görüşme neticesinde “17 Mayıs 2021, Pazartesi günü Berber, Kuaför ve Güzellik Salonlarımız ile mesleki odalarımıza kayıtlı diğer meslek gruplarımız çalışmalarına, il/ilçelerindeki tam kapanma döneminden önceki çalişma saat ve düzenlerine uyum sağlayarak devam edeceklerdir”. Cumhurbaşkanı Recep Tayyip Erdoğan'ın da ifade ettiği gibi 17 Mayıs'ta yapılacak Kabine toplantısı sonrası kontrollü normalleşmeye ilişkin farklı bir tedbir alınması söz konusu olur ise ayrıca bilgi aktarımında bulunulacaktır.  şeklinde bilgilendirme mesajı yolladıklarını dile getirdi. 17 Mayıs'tan sonra farklı bir karar çıkıncaya kadar hizmet vereceklerini ifade eden Özkara ,Türkiye Berberler, Kuaförler ve Güzellik Salonu  İşletmecileri Federasyonu bu yönde bir karar aldığını yeni kararlar açıklanıncaya kadar esnafımız çalışmalarını sürderecek" şeklinde konuştu.

Yorumlar (0)
Günün Anketi Tümü
Eskişehir Esnaf Odaları Birliği Başkanı Ekrem Birsen Sizce Başarılı mı?
Eskişehir Esnaf Odaları Birliği Başkanı Ekrem Birsen Sizce Başarılı mı?

Gelişmelerden Haberdar Olun

@