banner251

Eskişehir'deki vaka sayısı açıklandı!

Sağlık Bakanı Fahrettin Koca, illere göre vaka sayılarının yer aldığı haritayı paylaştı. Güncel verilere göre Eskişehir'de vaka sayısı 100 binde 110'dan 100 binde 88,50'ye geriledi!

ESKİŞEHİR HABER 08.06.2021, 17:06
Eskişehir'deki vaka sayısı açıklandı!

Sağlık Bakanı Fahrettin Koca, İllere göre vaka sayıların yer aldığı haritayı kamuoyu ile paylaştı. Yeni açıklanan haritaya göre 29 Mayıs  4 Haziran tarihleri arasında Eskişehir'de vaka sayısı 100 binde 88,50 olarak açıklandı. Güncel harita gösteriyor ki Eskişehir'de vaka sayılarında azalma gözlemlendi. Tüm Türkiye'de vaka sayılarında vaka sayılarında düşüş gözlemlense de Eskişehir diğer illere göre vaka sayılarının en çok illerden biri. 

Fahrettin Koca:" Bu güce inanın"

Türkiye'de vaka sayılarının illere göre dağılımının yer aldığı haritayı Sağlık Bakanı Fahrettin Koca Sosyal medya üzerinden paylaştı.  Güncel verileri değerlendiren Sağlık Bakanı Fahrettin Koca,:" İllerimizde 100.000 nüfusa karşılık gelen bir haftalık toplam vaka sayısını gösteren insidans haritasının güncel halini ekte görebilirsiniz. Vaka sayılarının düşüş hızı azalsa da düşme eğilimi devam ediyor. Bu güce güvenin." İfadelerini kullandı.

Yorumlar (0)
Günün Anketi Tümü
Eskişehir Esnaf Odaları Birliği Başkanı Ekrem Birsen Sizce Başarılı mı?
Eskişehir Esnaf Odaları Birliği Başkanı Ekrem Birsen Sizce Başarılı mı?

Gelişmelerden Haberdar Olun

@