banner251

Eskişehir Kuaförler Odası Başkan Adayı Gürdal Sarıkaya açılışa katıldı

Eskişehir Berberler Kuaförler Manikürcüler ve Dövmeciler Odası başkanlığı için aday olan  Gürdal Sarıkaya meslektaşlarına destek vermeye devam ediyor. 

ESKİŞEHİR HABER 09.06.2021, 15:11
Eskişehir Kuaförler Odası Başkan Adayı Gürdal Sarıkaya açılışa katıldı

Eskişehir Berberler Kuaförler Manikürcüler ve Dövmeciler Odası Başkanlığı için  aday olan Gürdal Sarıkaya  sahadaki çalışmalarına başladı.Gürdal Sarıkaya,  oda seçimine yaklaşık 9 ay olmasına rağmen çalışmalarına hız kazandırdı.   Gürdal Sarıkaya meslektaşlarına destek vermeye devam ediyor. 

Emek Mahallesi'nde açılan Saloon Mix Hair Artist kuaför salonu açılışına Eskişehir Berberler Kuaförler Manikürcüler ve Dövmeciler Odası başkanlığı için  aday olan  Gürdal Sarıkaya  ve Sağlık Sen Eskişehir Şube başkanı Hasan Hüseyin Köksal katıldı. 

Eskişehir'de Emek Mahallesi'nde açılan yeni kuaför salonun açılışına katılan Gürdal Sarıkaya  yeni kuaför salonun ortakları İbrahim Yıldırım ve Mehmet Yanıkın'ı tebrik ederek iş hayatında başarılar diledi. 

Meslektaşlarına yakınlık gösteren Eskişehir Berberler Kuaförler Manikürcüler ve Dövmeciler Odası başkan adayı Gürdal Sarıkaya açılışta yer almaktan duyduğu memnuniyeti dile getirdi. 
Yeni kuaför salonun kurdele kesimi gerçekleştikten sonra açılışa katılanlar ile birlikte hatıra fotoğrafı çekildi. 

Yorumlar (0)
Günün Anketi Tümü
Eskişehir Esnaf Odaları Birliği Başkanı Ekrem Birsen Sizce Başarılı mı?
Eskişehir Esnaf Odaları Birliği Başkanı Ekrem Birsen Sizce Başarılı mı?

Gelişmelerden Haberdar Olun

@