banner209

Halil Sezai'ye büyük tepki! Yaşlı adamı dövmüş! Şok görüntüler...

Eskişehirli sanatçı Halil Sezai'ye büyük tepki! Yaşlı adamı dövmüş! Şok görüntüler...

banner187
ESKİŞEHİR HABER 16.09.2020, 13:45 16.09.2020, 16:35

Eskişehirli ünlü şarkıcı Halil Sezai, gürültü yaptıkları için kendilerini uyaran yaşlı adamın evini arkadaşlarıyla basıp dövdü. O anlar güvenlik kamerasına yansıdı. görüntüler ortaya çıktı.


Olay dün sabah saatlerinde Tuzla'da yaşandı. Sokakta çekim yapan şarkıcı Halil Sezai, mahalle sakini olduğu ifade edilen bir kişiyle tartışma yaşadı. İddialara göre, çekime izin vermeyen bu kişiyle Sezai ve yanındakiler kavga etti. Darp edildiğini öne süren kişinin şikayeti üzerine Halil Sezai ve yönetmen Aytaç Ağırlar, Taner Okçular ve Ecem Ağırlar ifadeleri alınmak üzere polis merkezine götürüldü. 4 kişi ifadelerinin ardından serbest bırakıldı.

Öte yandan olayla ilgili güvenlik kamerası görüntüleri çıktı. Görüntülerde Halil Sezai ve beraberindekilerin tartıştıkları kişiye vurdukları da görülüyor.

67 yaşında, kalp hastası... 

Halil Sezai'n görüntülerde yumrukladığı kişinin 67 yaşında kalp hastası bir kişi olduğu belirtildi. 

banner202

Eskişehirliler de büyük tepki gösteriyor! Olmadı Halil Sezai! 

Halil Sezai'nin bu görüntülerine sosyal medyada da büyük tepki geldi... Söz konusu olaya Eskişehirliler de sosyal medyadan büyük tepki gösteriyor... Halil Sezai'nin sanatçı arkadaşları da alil Sezai'yi kınayan ve üzüntülerini blirten mesajlar atıyorlar... 

Yorumlar (0)

Gelişmelerden Haberdar Olun

@