banner251

Hüseyin Akçar:"Uluslararası bir sempozyuma hazırlanıyoruz"

Eskişehir Barosu Ayrımcılıkla Mücadele Komisyonu; 'Her Türlü Ayrımcılığa Karşı' başlatmış olduğu mücadelesine güçlenerek sürdürüyor.

ESKİŞEHİR HABER 07.06.2021, 12:08
Hüseyin Akçar:"Uluslararası bir sempozyuma hazırlanıyoruz"

Eskişehir Barosu Ayrımcılıkla Mücadele Komisyonu; 'Her Türlü Ayrımcılığa Karşı' başlatmış olduğu mücadelesine güçlenerek sürdürüyor. Komisyon, gerçekleştirdiği eğitimlerle hem meslektaşlarının donanımını hem de bireyler üzerindeki farkındalığı artırıyor.

Av. Revşan Deniz Çobanoğlu ve Av. Dr. Kasım Akbaş'ın online üzerinden konuşmacı olarak katıldığı ve 'Ayrımcılıkla Mücadelede Ulusal ve Uluslararası Başvuru mekanizmaları', çevrimiçi yapılan etkinlikle hem meslektaşlara hem de vatandaşlara paylaşıldı. Moderatörlüğünü Yönetim Kurulu Üyesi ve aynı zamanda Ayrımcılıkla Mücadele Komisyonu Başkanı Av. Hüseyin Akçar'ın yaptığı eğitimde konuşmacılar; hem Türkiye'deki başvuru mekanizmalarının hem de Uluslararası mekanizmalarının detaylarını pekiştirmiş oldu.

Konunun önemine dikkat çeken komisyon Başkanı Av. Hüseyin Akçar, ''Her geçen gün gönüllü avukat sayısı artmakta ve çalışmalar nitelikli bir şekilde sürmektedir'' dedi. Çalışmalarına bu şekilde devam edecek komisyon, 'Uluslararası bir Sempozyum'a hazırlandığını duyurdu.

Yorumlar (0)
Günün Anketi Tümü
Eskişehir Esnaf Odaları Birliği Başkanı Ekrem Birsen Sizce Başarılı mı?
Eskişehir Esnaf Odaları Birliği Başkanı Ekrem Birsen Sizce Başarılı mı?

Gelişmelerden Haberdar Olun

@