banner251

İbrahim Akar: "Eğitim çalışanları yaşına bakılmadan aşılanmalı"

Kabine toplantısından sonra Milli Eğitim Bakanı Ziya Selçuk yüz yüze eğitim açıklamasında bulundu. Milli Eğitim Bakanlığının yüz yüze eğitim açıklamasını değerlendiren Eğitim Bir Sen Eskişehir Şube Başkanı İbrahim Akar önemli açıklamalarda bulundu.

ESKİŞEHİR HABER 01.06.2021, 11:09
İbrahim Akar: "Eğitim çalışanları yaşına bakılmadan aşılanmalı"

Dün Milli Eğitim Bakanı Ziya Selçuk Yüz yüze eğitim ile ilgili önemli açıklamalarda bulundu. Bakan Ziya Selçuk'un açıklamasını  Eğitim Bir Sen Eskişehir Şube Başkanı İbrahim Akar değerlendirdi

İbrahim Akar: "Salgın sürecinin en başında beri gerekli tedbirlerin alınıp eğitim çalışmalarının aşılanması ve yüz yüze eğitimin yapılması hususundaki görüşümüz ortadadır. bir yılı geçkin süredir kapanmanın etkisiyle psikososyal anlamda olumsuz etkilenen çocuklarımızın ve gençlerimizin bu ruh halinden çıkmasına yardımcı olacak etkinliklerin yapılması ve bu durumun ortadan kaldırması ilk hedefimiz olmalıdır. milli eğitim bakanlığı yapılması planlanan telafi eğitim programında bunu öncelemelidir. bir an önce tüm eğitim çalışanlarının yaşına bakmaksızın aşılanması da gelecek eğitim öğretim yılının güvenli bir şekilde başlayabilmesi adına çok önemlidir." Şeklinde açıklamalarda bulundu.

Yorumlar (0)

Gelişmelerden Haberdar Olun

@