O odanın ismi değişti

Eskişehir Umum Lokanta ve Gazinocular Esnaf odasının adı değişti... Odanın resmi ismi Eskişehir Lokantıcılar ve Kasaplar Odası olarak güncellendi.

banner265
ESKİŞEHİR HABER 09.01.2022, 12:23
O odanın ismi değişti

Eskişehir Umum Lokanta ve Gazinocular Esnaf odası 26. Olağan Genel Kurulu üyelerin büyük çoğunluğun katılımıyla Odunpazarı Belediyesi Hasan Polatkan Kültür Merkezinde gerçekliştirildi.

TOBB Yönetim Kurulu Üyesi Eskişehir Ticaret Borsası Başkanı Ömer Zeydan Türkiye Lokantacılar ve Pastacılar Federasyonu Genel Başkanı Sayit Karabağlı, Bursa Mustafa Kemalpaşa Lokantacılar Oda Başkanı Erol Aslan , Balıkesir Edremit Lokantacılar Oda Başkanı Aykut Dürüst, Düzce Lokantacılar Oda Başkanı Atilla Şişman, Emlakcılar Odası Başkanı Gazi Çelik, Mobilyacılar Odası Başkanı Cengiz Kalkan, EMKO Başkanı Ahmet Yıldız , Yunus Emre Esnaf Kefalet KOOP. Başkanı Refik Pehlivan , Sağlık-Sen Başkanı Hasan HÜseyin Köksal ve Eskişehir mevcut , STK ve siyasi parti temsilcileri, mevcut yerel yönetim temsilcileri ve çok sayıda davetli katıldı.

Saygı duruş ve İstiklal Marşının ardından üyelerin çoğunun oyu ile odanın mevcut ünvanınıda  değişikliğe gidildi. Yeni ünvan olan Eskişehir Lokantıcılar ve Kasaplar Odası’nı şehrimize kazandırmış olup başkanlığa Bahar Bilen yeniden getirildi.

Eskişehir Lokantacılar ve Kasaplar Odası Başkanı Bahar Bilen’in Yönetim Kurulunde Emin Sarper, Mesut Akkoca, Murat Gürsengil, Sedat Ortatuna,Halil Birsen ve Yasin Ata getirildi. 

Denetim Kurulu Üyeleri ise şu isimlerden oluştu; 
Ersin Duru, Hasan Ali Aybar, Aydın Kar

 

Yorumlar (0)
-4
parçalı bulutlu
Günün Anketi Tümü
Eskişehir Teknik Üniversitesi’nin Giriş Kapısı Sizce Ne Kadar Maliyete Yapılmıştır?
Eskişehir Teknik Üniversitesi’nin Giriş Kapısı Sizce Ne Kadar Maliyete Yapılmıştır?
Namaz Vakti 19 Ocak 2022
İmsak 06:41
Güneş 08:09
Öğle 13:14
İkindi 15:46
Akşam 18:08
Yatsı 19:31

Gelişmelerden Haberdar Olun

@