Eskişehir'de şaşırtan pratik çözüm; Çağdışı diyen de var, iş görülmüş diyen de! Eskişehir'de şaşırtan pratik çözüm; Çağdışı diyen de var, iş görülmüş diyen de!

2023 seçimleri yaklaşıyor. Büyük ihtimalle Mayıs ayı içerisinde yapılacak seçimler için bugün bomba etkisi yaratacak bir iddia gündeme geldi. Söylentilere göre Eskişehir’de Cumhur İttifakına bağlı siyasi partiler ortak adaylarla seçime girecekler. Asıl bomba ise Büyük Birlik Partisi (BBP) Genel Başkanı Mustafa Destici sürprizi. İddialara göre 56 yaşındaki Genel Başkan 2023 seçimlerinde Eskişehir’de Cumhur İttifakı birinci sıra milletvekili adayı olarak gösterilecek. Edinilen bilgilere göre şu an Ankara bölgesi milletvekili olan Mustafa Destici memleketi Eskişehir’den bir dönem daha milletvekili seçilerek kariyerine Eskişehir vekili olarak devam etmek istiyor.

Seçimlere 7 ay kala daha çok iddialar gündeme gelecek olsa da Mustafa Destici’nin Eskişehir’den milletvekili adayı olarak gösterilmesi kimselere sürpriz olmaz şeklinde yorumlanıyor. Son zamanlarda Mustafa Destici’nin son zamanlarda sık sık Eskişehir’e gelmesi de bu iddiaların güçlenmesine neden oluyor.