Anketler / Öne Çıkanlar

Anketler / Yeni Eklenenler

Eskişehir Ticaret Odası Başkanı Metin Güler Sizce Başarılı mı?
Eskişehir Ticaret Odası Başkanı Metin Güler Sizce Başarılı mı?
Yorumlar (37)
Murat esir 3 ay önce
Esnafa hiç bir yardımı olmadı
CENGİZ ÇANKAYA 3 ay önce
Yılların maddi birikimi ve yeni gelirlerimizi Fuar merkezinin inşaatına yatırdı. Fuar merkezinin esnaftan çok Sanayiye faydası olduysa olmuştur. O zaman sanayi odası yapsaydı. İleri düşünceliler e-ticarete yoğunlaştı ETO bu konuda öncü olabilirdi ama paraları Binalara gömmeyi seçtiler. Üstüne üstlük bir adet TOBB a önerge olabilecek proje bile üretilmedi. EVET'İ oylayanlarla aynı şehirde mi yaşıyoruz anlamıyorum .
Hüseyin 3 ay önce
Bu pandemi sürecinde üyelerine bir faydası olmadı,göstermelik bir iki üyesine yardımda bulundu,üye aidatlarınıda almamazlık yapmadı
Hanefi Törü 3 ay önce
işyerleri kapalı, herkes aç hala eto aidat peşinde yakışmıyor başkan!
Veysel KABAN 3 ay önce
Aidat konusunda yazılanlar doğrudur.Alınmaması uygun olurdu.#TOBB birliği bu konuda karar almalıydı.Ciroya bağlı açık işletme ve Esnaf satış yapan Fabrikaların aidat primleri alınması uygundu.Sayın Metin Başkan İktidarın o dönem etkili, yetkili kişisine dik durdu.Dürüst Menfaatsiz,Çıkarsız Duruşu Bugün Ne kadar haklı olduğunu, İktidar kişisine karşı en güzel örneği oldu.Hiçbir yönetici, Başkan,İşadamı 4×4 olmaz.
Kapalı olan işletmelerin Oda aidatları,Emlak Çöp vergileri,MUHASEBE,Beyanname,İnternet,Telefon,Kiraları,stopajları, özellikle imkanı olmayan esnafın ücretleri iptal edilmelidir.Bu konuda Belediye ve Devlet taşın altına elini koymalıdır.Diye düşünüyorum.
Barış Cansızoğlu 3 ay önce
Eskişehir’e ve ticaret odasına kattığı değerleri ve öz verisini yakınen bilen birisi olarak Metin başkana ne kadar teşekkür etsek azdır .
Serdar Çankaya 3 ay önce
Olan hatta olmayan tüm parayı fuar merkezine yatırdı, pandemi olsa da olmasa da fuar merkezini gördük, tartışmaya bile gerek kalmadı. Ve bu da odanın tek varlığıydı, tek varlığını tek sepete koymak? Hiç bir başarılı iş adamının yapacağı iş değildi. Şehrimize, günümüz dünyasında binaya yatırım yapan değil teknolojiye yatırım ve öncülük yapan en azından e-ticarete yönlendiren bir başkan yakışırdı.
Bahri eraslan 3 ay önce
Başarı için ya para ya vizyon gerekir. Para fuar merkezine harcandı sonucu ortada. Vizyona yorum yapmıyorum ki para fuar merkezine harcandı.. siz ne başarısından bahsediyorsunuz?
Selim 3 ay önce
Aidatlar Türkiye ortalamasının üstünde, az bir kar edince nasıl bir katsayı ile çarpıyorlarsa fahiş rakamlar çıkıyor. pandemi döneminde hiçbir faydaları olmadı. Bu arada ticaret odası çalışanları çok saygısız tavırlar içindeler. Aidatlarımızdan maaş alıyorlar ama hal ve hareketler azı müstesna olmak üzere çok saygısızca. İsimlerini vermeye gerek yok. Özellikle sicildekiler. Başkanın bir önceki dönem de gösterdiği gayret yok, seçim zamanı günde10 kişiye aratıyolardı oy ver oy ver diye, 3 senedir telefonumuz çalmıyor. Herşey hikaye...
Bütün Yorumları Görmek İçin Tıklayın

Gelişmelerden Haberdar Olun

@