Sokak hayvanlarını besleyen Eskişehirli kadın saldırıya uğradı! Sokak hayvanlarını besleyen Eskişehirli kadın saldırıya uğradı!

Tepebaşı Belediyesi, kentteki üniversite öğrencileri için gerçekleştirdiği hizmetlerine bir yenisini daha ekledi. Sabah saatlerinde öğrenciler için 1xbet 19 Mayıs Gençlik Merkezi’nde çorba ve ekmek ikramı devam ederken, 2 Eylül Gençlik Merkezi’nde ve Zişan Kızılcıklı Belde Evi’nde öğrencilere akşam yemeği de ücretsiz olarak sunulmaya başlandı.

Nihal-İsmail Akçura Aşevi’nde uzman belediye personeli tarafından titizlik ile pişirilen yemekler, öğrencilere akşam 18.00-20.00 saatleri arasında ikram ediliyor. Üniversite öğrencileri, öğrenci belgesi ve HES kodu ibraz ederek her iki noktada hizmete sunulan yemek ikramından faydalanabiliyor.

Ücretsiz akşam yemeği hizmetinden dolayı çok memnun olduklarını dile getiren üniversiteliler, “Belediyenin böyle bir zamanda bu imkânı sunmasından memnuniyet duyuyoruz. Haftaya final sınavlarımız var ve yoğun şekilde ders çalışıyoruz. Bu süreçte, üstelik yemek ücretleri de bu kadar artmışken bu hizmetten dolayı çok memnunuz” dedi.