Kanlıkavak Osmangazi Mahallesi Güvercin Sokak üzerinde bulunuyor. Porsuk Çayı manzarası ve yemyeşil manzaraları ile Kanlıkavak Parkı hergün binlerce vatandaşın uğrak noktası oldu. Kanlıkavak Parkı bugünlerde ise karavanlı gezginlerin durak noktası oldu. Eskişehir’i çok sevdiklerini belirten karavan tutkunları burada huzurla konaklamanın tarifsiz olduğunu söylediler.

Anadolu Üniversitesi öğrencilerini üzecek haber; Bir zam daha geldi! Anadolu Üniversitesi öğrencilerini üzecek haber; Bir zam daha geldi!

Karanavanı ile Türkiye'yi gezen Önder İldeş şu ifadeleri kullandı;

“Emekli imamım, kendi çabalarımızla bir karavan yaptık ve eşim ile birlikte geziyoruz. Geçen sene sahil kesimlerini gezdik, bu sene de iç kesimleri gezmeyi planlıyoruz. Türkiye çok güzel ve çok farklı, adeta dünyanın cenneti diyebilirim. Son 3 senede şahane güzellikler gördük ama daha göreceğimiz çok şeyler olduğuna inanıyorum. Eskişehir’de ki 3’üncü günümüz, buradan Bursa’ya; oradan da Balıkesir ve Çanakkale’ye gitmeyi planlıyoruz. Gün planlamamız yok, konakladığımız yerlerde ne kadar kalmak istersek, o kadar kalıyoruz. Eskişehir’deki insanları çok mutlu gördüm. Sosyal yaşantıları çok iyi ve herkesin yüzü gülüyor. Diğer illere nazaran farklı bir şehir olarak gördüm. Bu parkta bulunmak, insana huzurlu hissettiriyor”