Kusursuz kafe tanıtımı etkili oldu

Düzce belediyesinin proje ortağı olduğu ve bir süre önce açılışı gerçekleştirilen ‘Kusursuz Kafe’ için tanıtım ve etkinlikler programı hazırlandı. Tanıtım programı çerçevesinde de İstanbul Uluslararası Etkinlik Kulübü üyeleri...

GENEL 25.09.2017, 11:03
Kusursuz kafe tanıtımı etkili oldu

Düzce belediyesinin proje ortağı olduğu ve bir süre önce açılışı gerçekleştirilen ‘Kusursuz Kafe’ için tanıtım ve etkinlikler programı hazırlandı. Tanıtım programı çerçevesinde de İstanbul Uluslararası Etkinlik Kulübü üyeleri Kusursuz Kafe’yi ziyaret etti.

Düzce Kent parkı içinde bulunan dezavantajlı kişilerin sosyal entegrasyonu ve istihdama katkı sağlanması amacıyla açılan ‘Kusursuz Kafe’ için proje ortakları tarafından, kafenin tanıtımı ve kafe etkinliklerinin belirlenmesi amacıyla bir çalışma başlatıldı. Proje koordinatörü Mine Üçüncü ‘Kusursuz Kafe’nin’ sürdürülebilir bir proje olduğunu belirterek çalışmalar hakkında şu bilgileri verdi “ bu proje her şeyden önce sosyal sorumluluk projesidir. Engelli kişilerin hizmet verdiği kafe, ticari bir işletmenin ötesinde sosyal ve bireysel ilişkiler ve diyaloglar açısından bir rehabilitasyon merkezi hüviyetindedir. Dolayısıyla kafe, bir yanı ile ticari olarak geliştirilmeli bir yanı ile de kültürel ve sosyal etkinlikleri içermelidir. Proje ortaklarıyla bu konular üzerinde ayrı projeler üretiyoruz’ dedi. Tanıtım projesi kapsamında da İstanbul Uluslararası Etkinlik Kulübü üyeleri Kusursuz Kafe’yi de ziyaret etti. Kulüp üyeleri kafede çalışan bireylerle birebir ilgilendiler ve sohbet ettiler. Heyet adına açıklama yapan Dr. Fevzi Özdemir, Belediye Başkanı Mehmet Keleş’e, sosyal projeleri desteklediği, kusursuz kafeyi Düzce’ye kazandırdığı için teşekkür etti.

Yorumlar (0)
16
az bulutlu
Günün Anketi Tümü
Sizce Esnaf Odaları Birliği'nin Yeni Başkanı Kim Olmalı?
Sizce Esnaf Odaları Birliği'nin Yeni Başkanı Kim Olmalı?
Namaz Vakti 24 Mayıs 2022
İmsak 03:43
Güneş 05:30
Öğle 13:00
İkindi 16:55
Akşam 20:19
Yatsı 21:58

Gelişmelerden Haberdar Olun

@