Bilim kurulu bugün toplanıyor! Yeni tedbirler gelecek mi?

Korona virüs Bilim Kurulu bugün toplanıyor. Korona virüs ile mücadele gelinen son nokta bu toplantıda değerlendirilecek. Korona virüs ile mücadele kapsamında yeni tedbirler gelecek mi? Bugün belli olacak.

GÜNDEM 05.05.2021, 09:25
Bilim kurulu bugün toplanıyor! Yeni tedbirler gelecek mi?
banner232

Tam süreci ile birlikte vaka sayılarında düşüş başladı. Sağlık Bakanlığın tarafından açıklanan illere vaka sayılarının yer aldığı harita gösterdi ki vaka sayılarında önemli ölçüde düşüş yaşandı. 


Cumhurbaşkanı Recep Tayyip Erdoğan geçtiğimiz günlerde gerçekleştirilen  Bakanlar Kurulu Toplantısından sonra yaptığı açıklamada hedefin vaka sayılarını 5 bine düşürmek olduğunu dile getirmişti. Tam kapanma ile birlikte ne kadar zamanda bu hedefe ulaşmak mümkün olacak?


Peki Tam kapama süreci başarılı bir şekilde ilerliyor mu? Korona virüs ile mücadele gelinen son nokta ne? Aşılama süreci nasıl devam edecek? tüm bu soruların cevapları bu toplantı sonrasında yanıt bulacak. 


Korona virüs Bilim kurulu bugün toplanıyor.  Korona virüs Bilim Kurulu saat 16.30’da video konferans yöntemiyle toplanacak. Sağlık Bakanı Dr. Fahrettin Koca, toplantının ardından saat 18:00’de YouTube üzerinden canlı açıklama yapacak.

Yorumlar (0)
Günün Anketi Tümü
Eskişehir Ticaret Odası Başkanı Metin Güler Sizce Başarılı mı?
Eskişehir Ticaret Odası Başkanı Metin Güler Sizce Başarılı mı?

Gelişmelerden Haberdar Olun

@