Rabbim 2024'e kadar vatandaşlarımıza yardımcı olsun

Erdoğan: "Belediyeyi borç batağına sokmuşlardır, projeleri yok. Maalesef İBB, 1994 yılında bizim devraldığımız döneme girmiştir. Rabbim 2024'e kadar vatandaşlarımıza yardımcı olsun.”

GÜNDEM 26.01.2022, 22:52 27.01.2022, 09:40
Rabbim 2024'e kadar vatandaşlarımıza yardımcı olsun

Cumhurbaşkanı Erdoğan: “Ben İstanbul Belediye Başkanı olacağım.. Kar, tipi olacak.. Tayyip Erdoğan evinde yatacak, yok öyle bir şey.”

Recep Tayyip Erdoğan’ın açıklamaları şu şekilde;

“Yaşanan tam bir basiretsizlik.İstanbul'a yakışmayacak görüntüler yaşandı. Ben saat 03.00'e kadar işi takip ettim.

İBB, kalkıp Cumhurbaşkanlığı'nda ya da Plan Bütçe'de talepte bulunur. Bunlar yapıldıkça gereken karar alınır. Şehirlerine hizmet etmek gibi bir dertleri olmayan 'engelleniyoruz' diyor.

Ben rakamları belgelere göre veriyorum. Belediyelerin bütçesi hukuka uygun şekilde yapılmıştır. Mesele şehirlere gönlüyle hizmet etme iradesine sahip olup olmama meselesidir. 

Belediye başkanlığı yaptığım dönemde kar tipi olacak Tayyip Erdoğan gidip evine yatacak. Biz AKOM'da karargah kurar oradan İstanbul'u izlerdik.

Ne yazık ki daha önceki uygulamaları bile devam ettiremeyen bir yönetim elinde İstanbul. Biz, İstanbul'umuzu kaderine terk edemeyiz.

Belediyeyi borç batağına sokmuşlardır, projeleri yok. Maalesef İBB, 1994 yılında bizim devraldığımız döneme girmiştir. Rabbim 2024'e kadar vatandaşlarımıza yardımcı olsun.”


 

Yorumlar (2)
Kudret raşan 4 ay önce
Sevdiğim kişilerden cumhurbaşkanım size saygı duyuyorum çünkü siz gerçekleri konuşan bir insansınız Tanrı yardımcınız olsun diyorsunuz gerçekleri söylüyorsunuz Tanju manevi güçtür her zaman vardır o kişinin içindedir iyi düşünürsen iyi kötü düşünürse kötü olabilir kişinin düşüncelerine bağlı ama burada kişi montunu ilk önce aklını mantığını kullanacak bu herkese mahsus olan bir şey değil tanrının vermiş olduğu bir yetenek algı öyle kabul ediyorum benim de aynı şekilde istediğim Allah kolaylık versin aklını kullansın yardım istesin en iyi şekilde yapmaya çalışsın düzgün şişlerle çalışmak düzgün işler yapmak olarak düşünürüm ben iyi geceler dileklerimle
Mustafa yörükoğlu 4 ay önce
İmamoğlu belediye işiyle ilgilenmekten çok, nasıl C.B. Adayı olabilirim çalışmasında . Aklında İstanbul yok.
24
parçalı az bulutlu
Günün Anketi Tümü
Sizce Esnaf Odaları Birliği'nin Yeni Başkanı Kim Olmalı?
Sizce Esnaf Odaları Birliği'nin Yeni Başkanı Kim Olmalı?
Namaz Vakti 17 Mayıs 2022
İmsak 03:51
Güneş 05:35
Öğle 12:59
İkindi 16:53
Akşam 20:14
Yatsı 21:50

Gelişmelerden Haberdar Olun

@