Hakarete varan sözlerinden dolayı CHP Grubu Tepebaşı Belediye Meclisi CHP'li Meclis üyesinin istafa etmesini gerektiğini söyleyen AK Parti Tepebaşı İlçe Başkanı Hakan Çizmelioğlu:" Tepebaşı Belediye Meclisinde hiç böyle bir durum yaşanmadı. Bu ağza alınmayacak hakaretleri söyleyen, Ahlaksızca tavır sergileyen CHP'li meclis üyesi istifa etmelidir. Burada bir ahlaksızlık daha önce hiç görülmemiştir. Tepebaşı Belediyesi'nde Tepebaşının sorunları konuşulmalı,Belediye meclisi başka gündemlerin konuşalacağı yer değildir. Siyaset yapmak istiyorsa istifa etsin istediği gibi siyaset yapsın" Dedi. 

Kanal İstanbul’un İlk köprünün temel atma töreni gerçekleşti! İşte o anlar Kanal İstanbul’un İlk köprünün temel atma töreni gerçekleşti! İşte o anlar

Tepebaşı Belediye Meclisinde yaşanan olayı anlatan AK Parti Grubu Belediye Meclisi Mustafa Birsen:" Erdoğan Aydoğmuş'un başkanlığında gerçekleşen toplantıda. Kanuni olarak Tepebaşı'nı ilgilendiren konuların konuşulmasını gerektiğini dile getirdim. Sonrasında O CHP'li meclis üyesi hakaret etti. Ahlaksızca sözler söyledi. Biz burada bu meclis üyesinin istafe etmesi gerektiğini kamuoyu ile paylaşmak için bir araya geldik. Biz bu yaşananlardan oldayı ilk bileşimimde toplantıyı terk ettik. Sonrasında CHP'den Aklı Selim Meclis üyeleri yanımıza geldiler 2'inci bileşimde toplantıya geri döndük. CHP grubundan o meclis üyesi adına özür dilediler, O meclis üyesininde özür dilemesi beklenirken hakaret ve tehditlerine devam etti. O belediye meclisi üyesi acilen istifa etmeli bu durumun takipçisi olacağız" Şeklinde konuştu!