Kayserispor başkanı Erol Bedir, "Güçlü bir Kayserispor oluşturacağız"

Kayserispor Başkanı Erol Bedir, güçlü bir Kayserispor oluşturmak istediklerini ifade ederek kendilerine destek verenlere teşekkür etti.

KAYSERİ 19.10.2018, 15:15
Kayserispor başkanı Erol Bedir, "Güçlü bir Kayserispor oluşturacağız"

Kayserispor Başkanı Erol Bedir, güçlü bir Kayserispor oluşturmak istediklerini ifade ederek kendilerine destek verenlere teşekkür etti.

Geçen hafta seçimli genel kurul kararı alındıktan sonra Kayserispor taraftarının, Kayseri milletvekillerinin ve son olarak da Kayseri Büyükşehir Belediye Başkanı Mustafa Çelik’in tesislere giderek taktıma moral ziyareti vermesinden mutluluk duyduğunu dile getiren Başkan Erol Bedir, “Kayserispor’umuza destek çağrısı ile almış olduğumuz Olağanüstü Seçimli Genel Kurul kararımız ve bizi bu yola sevk eden gerekçelerimizi izah ettiğimiz 15 Ekim 2018 tarihli yazımız üzerine; Kayserispor Kapalı Kale Taraftarlar Derneği önderliğindeki büyük Kayserispor taraftarı, Yönetimimize ve sıkıntılarımızın gerekçelerine olağanüstü destek vermiş ve 10.000’i aşkın tweet ve diğer paylaşımlar ile birlikte 50.000 - 60.000 Kayserispor Sevdalısı konuya sahip çıkmıştır. Yurtiçinden ve Yurtdışından yoğun bir destek ile birlikte ilk günden itibaren Onursal Başkanımız Sayın Mehmet Özhaseki her zaman olduğu gibi yine Kayserispor’umuzun yanında olduğunu ifade etmiştir. Ardından Kayseri Milletvekillerimiz Sayın Baki Ersoy ve Sayın Dursun Ataş açıklama ve icraatlarıyla kulübümüze omuz verdiklerini ifade etmişlerdir. Ana Sponsorumuz olan İstikbal Grubu başta olmak üzere, Şehrimizdeki bir çok kurum kuruluş ve eski Yöneticilerimiz de destek mesajları yayınlamışlardır. Son olarak , bugün antrenmanımız öncesi Kayserispor Tesislerimizi ziyaret eden Büyükşehir Belediye Başkanımız sayın Mustafa Çelik de bugüne kadar olduğu gibi bundan sonra da Kayserispor’umuza destek olacaklarını ifade etmişlerdir. Takımımız adına bu destek mesaj ve söylemlerden ziyadesiyle mutluluk duymaktayız. Duyarlılıklarından dolayı kendilerine teşekkür ediyoruz. Önümüzdeki hafta içerisinde yapmayı düşündüğümüz bir takım faaliyetler ile bu destek arzularının görüntüye dönüşmesi için elimizden geleni yapacak ve neticesini şeffaf yönetim anlayışımız gereği Kayseri Kamuoyu ile paylaşacağız. Hedef güçlü Kayserispor’dur” açıklaması yaptı.

Yorumlar (0)
24
parçalı az bulutlu
Günün Anketi Tümü
Sizce Esnaf Odaları Birliği'nin Yeni Başkanı Kim Olmalı?
Sizce Esnaf Odaları Birliği'nin Yeni Başkanı Kim Olmalı?
Namaz Vakti 17 Mayıs 2022
İmsak 03:51
Güneş 05:35
Öğle 12:59
İkindi 16:53
Akşam 20:14
Yatsı 21:50

Gelişmelerden Haberdar Olun

@