Sarıgöl Üzüm Festivaliyle renklendi

Sarıgöl’de bu yıl 11. kez düzenlenen Sarıgöl Sultaniye Üzüm Festivali ilçeye hareket kattı. Manisa Büyükşehir Belediye Başkanı Cengiz Ergün de, festival dolayısıyla ilçe sokaklarında açılan sergileri gezerek, esnaf ile tek tek sohbet...

KÜLTÜR SANAT 25.09.2017, 14:46
Sarıgöl Üzüm Festivaliyle renklendi

Sarıgöl’de bu yıl 11. kez düzenlenen Sarıgöl Sultaniye Üzüm Festivali ilçeye hareket kattı. Manisa Büyükşehir Belediye Başkanı Cengiz Ergün de, festival dolayısıyla ilçe sokaklarında açılan sergileri gezerek, esnaf ile tek tek sohbet etti.

Sultaniye üzümün başkenti Sarıgöl’de bu yıl 11. kez düzenlenen Sarıgöl Sultani Üzüm Festivali, ilçede hareketli günler yaşanmasını sağladı. Manisa Büyükşehir Belediye Başkanı Cengiz Ergün de festival dolayısıyla ilçe sokaklarında açılan sergileri gezerek, esnaf ile tek tek sohbet etti. Başkan Ergün’e, Sarıgöl Belediye Başkanı Necati Selçuk, Büyükşehir Belediyesi meclis üyeleri, Büyükşehir Belediyesi Daire Başkanları, Sarıgöl İlçe Belediye Başkan Yardımcıları da eşlik etti. Başkan Ergün, Sarıgöl Belediye Başkanı Necati Selçuk ile Kent Meydanı’nda deveye binerek, renkli görüntüler oluşturdu. Deve ile kısa bir tur atan Başkan Ergün ve Necati Selçuk’a Sarıgöllüler büyük ilgi gösterdi. Sarıgöl sokaklarında açılan ve binlerce insanının alışveriş yaptığı sergileri tek tek gezen Başkan Ergün, esnaflara hayırlı kazançlar temenni etti. Vatandaşlar Başkan Ergün ile fotoğraf çektirebilmek için adeta birbirleriyle yarıştı.

Yorumlar (0)
19
açık
Günün Anketi Tümü
Sizce Esnaf Odaları Birliği'nin Yeni Başkanı Kim Olmalı?
Sizce Esnaf Odaları Birliği'nin Yeni Başkanı Kim Olmalı?
Namaz Vakti 22 Mayıs 2022
İmsak 03:45
Güneş 05:31
Öğle 13:00
İkindi 16:54
Akşam 20:18
Yatsı 21:57

Gelişmelerden Haberdar Olun

@