Ünlü sanatçılar Sarıgöl’de sahne aldı

Bu yıl 11’inci kez düzenlenen Sarıgöl Sultani Üzüm Festivali’nde coşku son gün doruğa çıktı. Festivalin final gecesinde Sarıgöl Şehir stadyumunda düzenlenen konserlerle unutamayacakları bir akşam yaşayan Sarıgöllüler, ünlü sanatçılar...

KÜLTÜR SANAT 25.09.2017, 16:09
Ünlü sanatçılar Sarıgöl’de sahne aldı

Bu yıl 11’inci kez düzenlenen Sarıgöl Sultani Üzüm Festivali’nde coşku son gün doruğa çıktı. Festivalin final gecesinde Sarıgöl Şehir stadyumunda düzenlenen konserlerle unutamayacakları bir akşam yaşayan Sarıgöllüler, ünlü sanatçılar Ufuk Yıldırım, Çelik ve Simge’nin şarkılarına hep bir ağızdan eşlik etti.

Manisa Büyükşehir Belediyesi ve Sarıgöl Belediyesi işbirliği ile düzenlenen 11’inci Sarıgöl Sultani Üzüm Festivali’nin son gününde ünlü sanatçılar Ufuk Yıldırım, Çelik ve Simge, Sarıgöllülerle buluştu. Sarıgöl Şehir Stadyumunda gerçekleştirilen konseri Sarıgöl Kaymakamı Çetin Kılınç, Sarıgöl Belediye Başkanı Necati Selçuk, Manisa Büyükşehir Belediyesi Genel Sekreter Yardımcısı Mustafa Genç, Başkan Danışmanı Nursel Ustamehmetoğlu, Sosyal Hizmetler Daire Başkanı Merve Ateş ile Sarıgöllüler ilgiyle takip etti. Gece sahneye ilk olarak Ufuk Yıldırım çıktı. ‘Yaradana Yalvartma’ şarkısıyla konserine başlayan Ufuk Yıldırım, 90’lı yılların unutulmaz şarkılarını Sarıgöllüler için seslendirdi. Ardından ünlü sanatçı Çelik sahneye çıkarak kendisine eşlik eden Ufuk Yıldırım ile birlikte birbirinden güzel şarkılarını Sarıgöllüler için seslendirdi. Konserde Sarıgöl Kaymakamı Çetin Kılınç ve Sarıgöl Belediye Başkanı Necati Selçuk’u sahneye çağıran Çelik, Kaymakam Kılınç ve Başkan Selçuk ile beraber zeybek oynadı. 10’uncu yıl marşı ve havai fişek gösterileri ile devam eden gecede Kaymakam Çetin Kılınç, Belediye Başkanı Necati Selçuk, Manisa Büyükşehir Belediyesi Genel Sekreter Yardımcısı Mustafa Genç ve Başkan Danışmanı Nursel Ustamehmetoğlu sanatçılara çiçeklerini ve hediyelerini takdim etti.

Şarkılarını Sarıgöllüler ile birlikte söyledi

Gecede son olarak Simge sahne aldı. İlk olarak ‘Kamera’ isimli şarkısını söyleyen Simge, pop müziğinin en güzel şarkılarını Sarıgöllülerle birlikte söyledi. Ünlü sanatçı Simge, ‘Miş Miş’, ‘Prens ve Prenses’, ‘Ödeme Vakti’, ‘Başı Dertte’ isimli şarkılarıyla Sarıgöllülere eğlenceli bir akşam yaşattı. Konserin sonunda sahneye çıkan Kaymakam Çetin Kılınç, Belediye Başkanı Necati Selçuk, Manisa Büyükşehir Belediyesi Genel Sekreter Yardımcısı Mustafa Genç ve Başkan Danışmanı Nursel Ustamehmetoğlu, sanatçıya çiçek ve hediye paketlerini takdim etti.

Yorumlar (0)
18
açık
Günün Anketi Tümü
Sizce Esnaf Odaları Birliği'nin Yeni Başkanı Kim Olmalı?
Sizce Esnaf Odaları Birliği'nin Yeni Başkanı Kim Olmalı?
Namaz Vakti 18 Mayıs 2022
İmsak 03:50
Güneş 05:34
Öğle 12:59
İkindi 16:53
Akşam 20:15
Yatsı 21:52

Gelişmelerden Haberdar Olun

@