MHP'li Sazak'tan CHP'ye Biden tepkisi! 6. Filo'yu hatırlattı

MHP Eskişehir Milletvekili Metin Nurullah Sazak, CHP'ye yönelik sert bir açıklamada daha bulundu. 6. Filo'yu hatırlattı...

SİYASET 22.11.2020, 11:25
MHP'li Sazak'tan CHP'ye Biden tepkisi! 6. Filo'yu hatırlattı

MHP Eskişehir Milletvekili Metin Nurullah Sazak, sosyal medya hesaplarından yaptığı yazılı açıklamada CHP İstanbul Milletvekili Ünal Çeviköz’ün Joe Biden sözlerini eleştirdi. 

Türkiye’yi şikayet eden CHP’li Ünal Çeviköz’e sert sözlerle yüklenen Milletvekili Sazak, CHP’nin fikren iflas ettiğini söyledi. Yazılı açıklamasınında ana muhalefete de tepkisini gösteren MHP’li Sazak şunları söyledi:      
 “Atatürk’ün milli egemenlik esasları üzerine kurmuş olduğu partiye mensup sözümona dışişler sorumlusu mandacılık seviyesinde fikir beyanında özgürce bulunup birde ifade özgürlüğü istiyormuş. Türk Devlet’ini senelerce yurtdışında maalesef temsil etmiş olan bu zatın biriktirdiği tecrübe neticesinde ilettiği talebin muhatabı okyanus ötesi değildir. Türk Devleti’nin sahibi, o ve makulesinin hayal ve heves ettikleri değil, Türk milletidir. Sol yumrukla 6. Filo’yu kovanların, emperyalizme karşı olanların, dünyayı demokrasi adı altında, kan gölüne çevirenlerden demokrasi dilenmesi, ekmeğini yediği eli ısıramayacak kadar iyi beslendiklerini göstermektedir. CHP fikren iflas etmiştir.”


 

Yorumlar (1)
Cem Kirazlı 6 gün önce
MHP diye bir parti varmı artık.Benim bildiğim iktidar partisi sempatizanı parti var
Günün Anketi Tümü
Kazım Kurt'un Odunpazarı'nda BARLAR SOKAĞI Projesini destekliyor musunuz ?
Kazım Kurt'un Odunpazarı'nda BARLAR SOKAĞI Projesini destekliyor musunuz ?

Gelişmelerden Haberdar Olun

@