Siyasal ahlakı egemen kılacağız

Ahmet Davutoğlu: "Bu Nevruz ile birlikte Türkiye’de barışın, kardeşliğin, siyasal ahlakın canlandığı yeni bir dönem sözü veriyoruz."

SİYASET 21.03.2022, 22:59 22.03.2022, 01:36
Siyasal ahlakı egemen kılacağız

Gelecek Partisi Genel Başkanı Ahmet Davutoğlu, partisinin Nevruz’u kutlayan Batman teşkilatıyla yaptığı görüntülü görüşmede, “Nevruz bizim için yeni bir dönemin başlangıcıdır. Sadece doğanın canlanması değil; önümüzdeki dönemde bu Nevruz ile birlikte Türkiye’de barışın, kardeşliğin, siyasal ahlakın canlandığı yeni bir dönem sözü veriyoruz. Nevruz ile birlikte kardeşliği egemen kılacağız, barışı egemen kılacağız, siyasal ahlakı egemen kılacağız” dedi.

Ahmet Davutoğlu, Gelecek Partisi Batman İl Başkanlığı’nın bugün düzenlediği Nevruz kutlamasına görüntülü görüşmeyle katıldı. Davutoğlu, o ana ilişkin videoyu sosyal medya hesabından paylaştı. Davutoğlu, Nevruz’u beş farklı dilde kutladığı paylaşımında, “Nevruz Bayramı’mız kutlu olsun. Batman il teşkilatımızın kutlama coşkusuna ortak olduk. Nevruz gönül coğrafyamıza barış ve huzur getirsin” dedi.

Davutoğlu, partisinin Batman il teşkilatıyla yaptığı görüntülü görüşmede ise şunları söyledi:

“Nevruz, bizim için yeni bir dönemin başlangıcıdır. Sadece doğanın canlanması değil; önümüzdeki dönemde bu Nevruz ile birlikte Türkiye’de barışın, kardeşliğin, siyasal ahlakın canlandığı yeni bir dönem sözü veriyoruz. Nevruz ile birlikte kardeşliği egemen kılacağız, barışı egemen kılacağız, siyasal ahlakı egemen kılacağız. Türkiye’nin doğusundan batısına, kuzeyinden güneyine yeni bir Nevruz aşkı ateşi ile ülkemizi büyük bir enerji ile yeni bir döneme hazırlayacağız. Newroz piroz be! Nevruz’unuz kutlu olsun! Oradaki ‘Serok Ahmet’ yazılarını görüyorum. Biliniz ki her zaman yanınızdayız. Ser sera ser çava!”

Yorumlar (0)
19
açık
Günün Anketi Tümü
Sizce Esnaf Odaları Birliği'nin Yeni Başkanı Kim Olmalı?
Sizce Esnaf Odaları Birliği'nin Yeni Başkanı Kim Olmalı?
Namaz Vakti 22 Mayıs 2022
İmsak 03:45
Güneş 05:31
Öğle 13:00
İkindi 16:54
Akşam 20:18
Yatsı 21:57

Gelişmelerden Haberdar Olun

@