Büyükşehir Hentbol Takımından başarı

Eskişehir Büyükşehir Belediyesi’nin, farklı branşlarda yetiştirdiği başarılı sporcular Eskişehir'i başarıyla temsil ediyor.

SPOR 22.10.2020, 13:54
Büyükşehir Hentbol Takımından başarı

İstanbul’da düzenlenen Hentbol 2. Lige Yükselme ilk maçında Büyükşehir Gençlik ve Spor Kulübü ilk maçından galibiyet ile ayrılarak 2.lige göz kırptı.

Spora ve sporcuya verdiği destekler ile farklı branşlarda sporcular yetiştiren Büyükşehir Belediyesi, ulusal müsabakalarda da Eskişehir'i başarıyla temsil ediyor. Hentbol alt yapısına yaptığı yatırımlar ile birbirinden başarılı sporcular yetiştiren Büyükşehir Belediyesi, bu yatırımların meyvesini 2.lige çıkarak toplamak istiyor. Bu kapsamda İstanbul’da düzenlenen 2.lige yükselme ilk maçında Sakarya Hendek Spor Kulübü ile karşılaşan Büyükşehir Gençlik ve Spor Kulübü kıyasıya geçen maçta sahadan 21-20 galip ayrıldı.

Zorlu bir grupta mücadele ettiklerini ve sırasıyla Ümraniye ve Pendik ile mücadele edeceklerini ifade eden Büyükşehir Belediyesi yetkilileri, bu maçlarda da Eskişehir’i en iyi şekilde temsil ederek 2. Lige yükselmek istediklerini belirttiler.

Yorumlar (0)
Günün Anketi Tümü
Kazım Kurt'un Odunpazarı'nda BARLAR SOKAĞI Projesini destekliyor musunuz ?
Kazım Kurt'un Odunpazarı'nda BARLAR SOKAĞI Projesini destekliyor musunuz ?

Gelişmelerden Haberdar Olun

@