Eskişehirspor Teknik Direktörü 4-3 kaybedilen Belediye Kütahyaspor maçını değerlendirdi Eskişehirspor Teknik Direktörü 4-3 kaybedilen Belediye Kütahyaspor maçını değerlendirdi

Eskişehirspor sahasında Trabzon Yomraspor'u 2-1 mağlup etti. Karşılaşmanın son düdüğünün ardından soyunma odasına giden bir Trabzonlu futbolcunun tribünlerine orta parmağını göstermesi tepkilere neden oldu.

Özellikle o anın yaşandığını gösteren fotoğraf sosyal medyada yayınlanınca Eskişehirspor taraftarlarının tepkisi daha da arttı. Trabzon Yomraspor'un 5 numaralı futbolcusu Uğur Kurt'un gerçekleştirdiği skandal hareket karşısında Eskişehirspor yönetimi de harekete geçti. 

Edinilen bilgilere göre Eskişehirspor yönetimi tribünden çekilen fotoğraf ile TFF'ye başvuracak. TFF'nin oyuncuya bir ceza verip vermeyeceği ise bilinmiyor.

1998 yılında Trabzon'da doğan futbolcu Trabzonspor, 1461 Trabzonspor ve Giresunspor altyapısında forma giydikten sonra Trabzon Yomraspor'a transfer olarak profesyonel sözleşme imzalamış bir oyuncu.