AK Parti'den açıklama! Başıboş köpekler uyutulacak mı? Düzenleme ne zaman paylaşılacak? AK Parti'den açıklama! Başıboş köpekler uyutulacak mı? Düzenleme ne zaman paylaşılacak?

büyükçekmece’de haftalık kiralık lüks bir villada 17 yaşındaki mervan ipek arkadaşları eğlenirken iddiaya göre havuza düşerek hayatını kaybetti. olayla ilgili inceleme başlatan polis ekipleri şüpheli ölümün arkasındaki sır perdesinin polis tarafından geniş çaplı inceleme başlatılırken, hayatını kaybeden ipek’ten geriye ise arkadaşlarıyla birlikte çekildiği fotoğraf kaldı.

17 yaşındaki genç havuzda can verdi! olay, 3 mayıs günü akşam saatlerinde büyükçekmece tepekent’te bulunan lüks bir villada meydana geldi. iddiaya göre, 17 yaşındaki mervan ipek arkadaşlarıyla birlikte haftalık kiralık lüks bir villada eğlence düzenledi. düzenlenen eğlence sırasında ipek dengesini kaybederek havuza düştü. ipek, havuzda boğularak hayatını kaybederken, durumu fark eden diğer arkadaşları durumu polis ve sağlık ekiplerine haber verdi. gencin cenazesi yapılan ilk inceleme ardından kesin ölüm nedeni tespiti için adli tıp kurumu morguna kaldırıldı. polis evde bulunan arkadaşlarını gözaltı alarak savcılık talimatı ile incelemeye başlattı. ipek’ten geriye ise arkadaşlarıyla birlikte havuza girmeden önce çekildikleri fotoğraf kaldı. öte yandan polis ekipleri tarafından villada yapılan geniş çaplı incelemelerde uyuşturucu ve silah bulunmadığı öğrenilirken, yaşları 18’den küçük kişilerin villayı nasıl kiraladığı ise merak uyandırdı.