İkinci el otomobil piyasası kötüye gidiyor; Piyasa oldukça durgun! İkinci el otomobil piyasası kötüye gidiyor; Piyasa oldukça durgun!

Konu ile ilgili görüşlerini ifade eden Mustafa Kızılgök şu ifadeleri kullandı;

“Adana’nın İmamoğlu ilçesine bağlı Ufacıkören Mahallesi'nde yaşıyoruz. Emekli olduktan sonra bu işe başladık biraz farklı yapılmayan bir iş olsun dedik ve başladık. Emekli olmadan önce 40 yıldır yoğun çalışma vardı. Köyde de atadan kalma arazi olunca şehrin kalabalığından kaçtık. Oğlumla, 'Baba gel, farklı bir tür deneyelim. Hem de senin için uğraş olur' dedi. Az toprakla çok mahsul verim gelir diyerek 2021 yılının Kasım ayında fidanlarımızı diktik. İlk başta dut ağacı sandık. Sembolik olarak denedik, ejder hoşumuza gitti. İkinci yılındayız şu an üçüncü yılında daha verimli olacağına inanıyoruz. Adet bazlı dersek 1500-2000 tane ürün almayı hedefliyoruz. Seneye daha iyi şekilde olması için çalışacağız.”

Ejder meyvesi, sağlığa faydaları arasında yüksek miktarda antioksidan içeriği, C vitamini, lif ve mineralleri bulunması sayılabilir. Bu nedenle bağışıklık sistemini destekler, sindirim sağlığını iyileştirir ve serbest radikallerle mücadelede etkili olabilir.