Bursa’nın Osmangazi ilçesinde meydana gelen olayda, dini nikahlı erkek arkadaşıyla tartışan kadın cinnet geçirdi. Aldatıldığını düşenen kadın erkek arkadaşını apartmanın 2. Katından boşluğa attı.

Erkek arkadaşının başında elinde bıçakla bekleyen kadın onu görüntülemeye çalışan apartman saknlerine de tehtitler savurarak ‘beni aldatmanın bedeli bu sizlerde erkek olun karınıza sahip çıkın’ dedi.  İhbar üzerine olay yerine polis ve sağlık ekipleri yönlendirmesini ardından polis ekipleri gözü dönmüş kadını gözaltına aldı.

Sanık Güleser K. eşini kendisinin itmediğini savunarak, "Bir kadınla görüştüğünü fark ettim. Telefonunu alarak inceledim. Kendisinden telefon hattını değiştirmesini istedim. Yücel; GSM hattı numarasını değişemeyeceğini söyleyip cep telefonunu benden istedi. Kendisine evden gitmesini söyledim ancak Yücel hiçbir şekilde evden gitmeyi kabul etmedi. Cep telefonunu istedi, benim üzerime saldırdı. Elleriyle bir süre boğazımı sıktı. Kafama ve sırtıma yumruk attı. Daha sonra mutfaktan almış olduğu bir meyve bıçağıyla üzerime geldi. Bu sırada bıçağı kendisinin elinden zorla aldım ve bende kendimi korumak adına can havliyle kendisinin kafasına yumruk attım. Bir süre karşılıklı birbirimizi darp ettikten sonra Yücel mutfak camına çıktı. Cep telefonunu vermezsem imdat diye bağıracağını söyledi. Cep telefonunu vermeyince pencerede bağırmaya başladı. Komşuların rahatsız olduğunu söyledim. Bu sefer de kendisini pencereden atacağını söyledi. Kendisinin beni kandırdığını düşünerek telefonunu vermeyeceğimi bir kez daha söyledim. Birden bire pencereden aşağı doğru kendisini bıraktı. Böyle bir şey yapacağına ihtimal vermediğim için şoka girdim. Yücel'in iddia ettiği gibi kendisine bıçak çekmedim, kendisinin evden ayrılmasına izin vermediğim doğru değil. Hiçbir şekilde kendisi aşağıya doğru ittirmedim. Yücel'in eline alarak üzerime doğru geldiği bıçağın nerede olduğunu bilmiyorum. Suçlamaları kabul etmiyorum" diye konuştu. Güleser K. polis merkezindeki işlemlerinin ardından adliyeye sevk edildi.

Yaralı koca Yücel U. ise kıskançlık sebebiyle dini nikahlı eşinin telefonunu aldığını ve geri vermediğini kaydederek, "Daha sonra tartışmaya başladık. Ben evden ayrılmak istedim ama Güleser buna izin vermedi. Evin kapasını kilitleyerek mutfaktan aldığı bıçakla üzerime doğru geldi. Bıçakla üzerime doğru gelince evin penceresine çıkarak yardım istedim. Pencere mermerine basarak inebileceğimi düşündüm. İnmek için hamle yaptığım sırada Güleser yanıma gelerek beni pencereden aşağı itti” diye konuştu.

Cumhuriyet Savcılığı'nın soruşturması sürerken, yaralı adamın hastanedeki tedavisinin de devam ettiği kaydedildi.