Anadolu Üniversitesi Rektörü Prof. Dr. Fuat Erdal, Rektör Yardımcısı Prof. Dr. Ali Resul Usul, Uluslararası İlişkiler Birimi Müdürü Dr. Öğr. Üyesi Ertuğrul Gökçekuyu, Açık Öğretim Fakültesi Dekan Yardımcıları Doç. Dr. Hasan Uçar ve Doç. Dr. Serpil Koçdar, Çin Açık Üniversitesi Rektör Yardımcısı Fan Xianrui, Yabancı Diller Fakültesi Dekanı Prof. Dr. Zheng Jipeng, IT Bölümü Direktör Yardımcısı Doç. Dr. Wu Shuping, Mühendislik Fakültesi Dekan Yardımcısı Dr. Li Jing ve Uluslararası İlişkiler Ofisi Direktörü Dr. Wang Xiangxu gibi önemli isimler toplantıya katıldı.

17 maddelik teklif TBMM Başkanlığı'na sunuldu! Sahipsiz saldırgan köpekler uyutulacak 17 maddelik teklif TBMM Başkanlığı'na sunuldu! Sahipsiz saldırgan köpekler uyutulacak

Toplantıda, dijital eğitim araştırma ve pratiğinde gelecekteki potansiyel iş birliği, idari personel, akademik personel ve öğrenciler arasındaki karşılıklı ziyaretler ve müfredat paylaşımı gibi konular ele alındı. Bu görüşmeler, her iki üniversite arasında daha derin ve kapsamlı bir iş birliği için önemli bir adım olarak nitelendirildi.