Eskişehir'de Uzun yıllardır hizmet veren ESFORM İnşaat Emlak ve Otomotiv, Eskişehir’de yeni şubesini Çamlıca Mahallesi Ulusal Egemenlik Caddesi üzerinde açtı. 5. şubenin açılışı muhteşem bir törenle gerçekleştirildi.

esform çamlıca açılış (4)

Açılışa Çifteler Belediye Başkanı Kadir Bıyık,  CHP Eskişehir Milletvekili Jale Nur Süllü, Odunpazarı Belediye Başkanı Kazım Kurt, CHP Odunpazarı İlçe Başkanı Rahmi Çınar ve Eskişehir Ticaret Odası Yönetim Kurulu Üyesi İsmail Çavdar katılım sağladı.

Açılaşan siyasiler ESFORM’un beşinci şubesinin Eskişehir için hayırlı olması temennisinde bulundular. Açılışta ayrıca kurban kesimi de gerçekleştirildi.

esform çamlıca açılış (2)

Firma Sahibi Atila Biçer şu ifadeleri kullandı;

"İsmim Atila Biçer. 20 yıldır bu sektördeyim. Evliyim ve bir çocuğum var.  Esform olarak yaklaşık 19-20 yıldır bu işletme vardır. 67 çalışanımız var. İstanbul'de bir şubemiz var. Yakında Kütahya'da da açacağız. Deprem yönetmeliğine uygun inşaatlar yapıyoruz ve gayrimenkul işlerine devam ediyorlar. Güvenilir insanlar ile çalışıyoruz. Kimseye ihanet etmezler. Güven diyorlarsa Esform ile çalılabilirler. Bu şehrin bize parayı ve güveni karşılıksız bırakmamaya çalışıyoruz. Eskişehir'de kazandığımız paraları Eskişehir için harcıyoruz."

esform çamlıca açılış (3)