Prof. Dr. Ayşen Gürcan Odunpazarı İlçesi Gündoğdu Mahallesi’nde “Kadınlar Buluşması” etkinliğine katıldı.  Düzenlenen buluşmada mahalle sakinleri Gürcan’ı Türk Bayrakları ile karşıladı.

Buluşmada konuşan Ayşen Gürcan, “Sizlere Cumhurbaşkanımız, Genel Başkanımız Sn. Recep Tayyip Erdoğan’ın selamını getirdim. Bildiğiniz üzere Cumhurbaşkanımızın da her zaman ifade ettiği gibi AK Parti kadını siyasetin nesnesi olmaktan çıkarmış ve öznesi haline getirmiştir. Bizlerde bu doğrultuda 14 Mayıs’ta kazanacağımız zafer ile birlikte hayatın hemen hemen her konusunda kadınlarımızın 22 yıldır olduğu gibi yanında olmaya onların haklarını korumaya devam edeceğiz” dedi.

Konuşmasında kendisine de bir zamanlar ‘Türkiye’nin annesi’ dediklerini de ileten Gürcan, “Bizler, heybemizi doğru yolda ne kadar dik durabildiğimizle ve mücadelemizle dolduruyoruz. Cumhurbaşkanımızın bizlere verdiği bu kutlu görevde Rabbim layıkıyla yerine getirmeyi nasip etsin. Bundan böyle siz değerli kardeşlerimle seçimden sonrada sık sık bir araya geleceğiz” diyerek sözlerini tamamladı.

Anadolu Üniversitesi’nden flaş AÖF kararı! Anadolu Üniversitesi’nden flaş AÖF kararı!

Buluşmanın ilerleyen bölümünde özellikle mahallede yaşanan yerel yönetimlerden kaynaklı sıkıntıları dile getiren katılımcılar Gürcan’a ziyaretinden ve göstermiş olduğu ilgiden dolayı teşekkür ettiler.