İlk ziyaretlerini Eskişehir - Ankara kara yolunda görevleri başında olan güvenlik güçlerine gerçekleştiren Başkan Albayrak ve beraberindeki heyet, akabinde Eskişehir Şehir Hastanesi’ni ziyaret etti.  
 
Hastanede tedavi gören vatandaşlara geçmiş olsun dileklerini ileten Albayrak, “Milletvekilimiz Prof. Dr. Ayşen Gürcan ve İl Yönetim Kurulu arkadaşlarımız ile birlikte bayram dolayısıyla mesai başındaki emniyet güçlerimizi ve Eskişehir Şehir Hastanesi’nde çalışan hekim ve sağlık çalışanlarımızı ziyaret ettik, görevlerinde kolaylıklar diledik. Özellikle pandemi sürecinde yaptıkları fedakârlıkları ayrı bir düşündükçe gerçekten hakları ödenmez. Bu vesile ile ülkemizin huzuru, toplumumuzun sağlığı için görev başında olan tüm kardeşlerimin Ramazan Bayramı’nı bir kez daha tebrik ediyorum. Hep birlikte sağlık ve huzur dolu nice bayramlara inşallah” dedi.

Eskişehir'de 2024 Bireysel Sulama Sistemleri Hibe Sonuçları Açıklandı! Eskişehir'de 2024 Bireysel Sulama Sistemleri Hibe Sonuçları Açıklandı!

Bayramın gerçek manasının ancak yüzlerde tebessüm gönüllerde sıcaklık oluşturunca tam olarak  idrak edilebileceğini ifade eden Gürcan , bu bayramın ayrıca başta Gazze olmak üzere tüm mazlum coğrafyalara da mutluluk ve huzur getirmesini ve zulmün bir an önce son bulmasını Cenab-ı Allahtan niyaz ederim dedi