Baturay Özdemir, “Biraz Daha” ismini verdiği yeni gösterisi ile Türkiye turnesine devam ediyor. Başarılı komedyen Ekim ayında Eskişehir’de sahne alacak.  

32 yaşındaki komedyen YouTube’dan yayınladığı “Yerli ve Kirli” ve “Cevap Hakkı” isimli gösterileri ile kısa sürede milyonlarca izlenmeye ulaşmıştı. Baturay Özdemir 13 Ekim Cuma akşamı Eskişehir Zübeyde Hanım Kültür Merkezi'nde sevenleri ile buluşacak. Gösteriye 13 yaşından küçük çocuklar alınmayacak.

Ünlü komedyen, gösterisinin Akşener'li bölümünde, babasının emekli asker olduğunu anlatmış, eski MHP'li olduğunu söylemiş ancak şu an kafasının karışık olduğunu belirtmişti. Babasını evde gergin şekilde yakaladığını anlatan Özdemir, babasına ne olduğunu sorduğunda "Ne diyon Meral'e?" yanıtını aldığını söylemişti.

Daha sonrasında Baturay Özdemir gösterisinden bu kesitin yer aldığı videoyu Twitter hesabından Akşener'i etiketleyerek "Ne diyim Meral Hanım?" notuyla paylaşmıştı. Bu paylaşıma Akşener'den de yanıt gecikmemiş ve İYİ Parti lideri Twitter hesabından paylaştığı bir videoyla Özdemir'in sorusunu "Baturay, Aydın'da esnaf gezerken beni etiketlediğin videoyu gösterdiler. Baban demiş ki 'Meral iyi mi?', 'İyi' de Baturay, 'İyi." sözleriyle cevaplamıştı.