Efenaz Lojistik 2020 yılında Eskişehir’de kuruldu 3 yıldır kapasite artırımı yaparak yoluna devam ediyor. Lojistik gibi çok geniş bir yelpaze içerisinde çok etkili olmayı başaran bu firma Eskişehir’de en çok iş imkanı sağlayan firma konumunda.

İYİ Parti Eskişehir İl Başkanı yakında istifa edecek! İYİ Parti Eskişehir İl Başkanı yakında istifa edecek!

Bu firmadan hemen hemen herkese iş imkanı sağlanıyor. Efenaz Lojistik Eskişehir’de pekçok firma iş birliği yapıyor. Firmada çalışan herkes Efenaz Lojistik güvencesi altında çalışıyor.

Firma kent merkezinin dışında kalan Seyitgazi, Alpu, Kırka, Mahmudiye, Çifteler, Sivrihisar ve Kaymaz gibi yerleşim yerlerinden personel alımı yapıyor. Geniş servis ağı sayesinde kentin neredeyse tüm noktalarına iş imkanı sağlıyor. 

Firma personellerine sorunsuz mesai, tam SSK, Sosyal Güvence, Resmi tatillerde mesai olduğunda çift yevmiye, çalışma garantisi sunuyor.

Efenaz Lojistikte çalışmak isteyenler iş görüşmesi yapmak için Organize Sanayi’ye de gitmek zorunda değiller. Arifiye Mahallesi Yalbı Sokak Yılmazlar İş Merkezi No: 18 Kat 3 Daire 5 bulunan iletişim ofisi ile herkes rahatça başvuru yapabiliyor.

Çarşı tramvay durağı karşısındaki yer alan ofiste güleryüzlü insan kaynakları uzmanları yer alıyor. Firma hakkında bilgi almak ve başvurular hakkında bilgi almak isteyenler 0222 220 20 28 telefon numarasını arayabiliyorlar.