Düğün çıkışında kavga uzman çavuşun ölümü ile sonuçlandı! Düğün çıkışında kavga uzman çavuşun ölümü ile sonuçlandı!

Antalya’nın Serik ilçesinde eşinin boşanma talebini kabul etmeyen öfkeli Muammer Özen eşi Serpil Özen’i 24 yerinden bıçakladı.

İddiaya göre Serpil Özen’den eşi Muammer Özen’den boşanmak istiyordu. Boşanma konusu TV’de program bile olmuştu. Muammer Özen ısrarla eşinden boşanmak istemediğini ifade ediyordu. Serpil Özen de eşi Muammer Özen hakkında uzaklaştırma kararı almıştı.

Eşinin oturduğu daireye girerek evin elektrik ve su akımını kapatan Muammer Özen, Serpil Özen’in şalterleri ve vanaları kontrol etmesini beklemeye başladı. Suların ve elektriğin kapatıldığını fark eden Serpil Özen, oğluyla birlikte aşağıya inerek vanayı ve şalteri kontrol etti. Açtıktan sonra oğlunu aşağıda bırakarak kontrol için tekrar evine çıktı. Bu esnada kapıda bekleyen eşi Muammer Özen tarafından zorla içeriye kapatıldı. 

İçeriden gelen sesleri duyan oğul komşularında bulunan yedek anahtarla kapıyı açarak eve girdi. Annesinin babası tarafından bıçaklandığını gören oğul korkup dayısından yardım istedi. Dayı Sinan Akman ise eve geldiğinde ablasını kanlar içinde gördü ve 112 sağlık ve polis ekiplerine haber verdi. 2 çocuk annesi Serpil Özen, yapılan ilk müdahalenin ardından hastaneye kaldırıldı. Serpil Özen'in 24 yerinden aldığı bıçak darbesi yüzünden durumunun ağır olduğu öğrenildi. Polis tarafından aynı gün evinde yakalanan Muammer Özen, çıkarıldığı mahkemece tutuklanarak cezaevine gönderildi. Olayla ilgili soruşturma sürüyor.