31 Mart 2024 yerel seçimleri yaklaşırken partilerdeki hareketlilik daha da arttı.

CHP Odunpazarı Meclis Üyesi Adayları şu şekilde:

1. İnci Şentuna (Yüksek Lisans- İnşaat Mühendisi)
2 Ayhan Sülük (Lise- İş insanı)
3. Çağrı Özeçoğlu (Üniversite- İş insanı)
4. Ali Haydar Çelik (Lise- Emekli Esnaf)
5. Adnan Evren Olçay (Üniversite- İş insanı)
6. Sibel Yeşildal (Üniversite- Tarih Öğretmeni)
7. Emre Genç (Üniversite- Avukat)
8. Uğur Yıldız (Üniversite- Müteahhit)
9. Saffet Çelen (Üniversite- Emekli- Kamu)
10. Mert Eke (Üniversite- Endüstri Mühendisi)
11. Müberra Çetinkaya (Üniversite- Mühendis)
12. Figen Kahya (Lise- Esnaf)
13. Sebahattin Tetik (Lise- Emekli)
14. Melih Karaçay (Üniversite- İş insanı)
15. Salim Alper Kayar (Üniversite- Esnaf)
16. Cenk Sungur (Üniversite- Gayrimenkul İnşaat)
17. Mehmet Kılıç (Üniversite- Esnaf)
18. Cahide Tetik (Üniversite- Sosyoloji)
19. Tufan Mut (Yüksek lisans- Şehir bölge planlama)
20. Berke Akyel (Üniversite- İnşaat Mühendisi)
21. Kasım Aktaş (Üniversite- Mimari Restöratör)
22. Baha Güngör (Üniversite- Serbest Meslek)
23. Eren Ekmen (Üniversite- Mühendis)
24. İnci Erol (Üniversite- Mühendis)
25. Fatma Deniz (Üniversite- Basın ve Halkla İlişkiler)
26. Erdal Çakıcıer (Lise- Emekli)
27. Süzan Göktay (Ön lisans- Emekli devlet memuru)
28. Halil İbrahim Bilici (Üniversite- Emekli)
29. Serap Yücel (Ön lisans- El sanatları usta öğretici)
30. Fadime Bayraktar (Lise- Emekli)
31. Eyyup Yılmaz (Üniversite- Avukat)
32. Mehmet Ali Çelik (Lise- Emlak Danışmanı)
33. Esma Koca (Üniversite- Sosyolog- Eğitimci- Yazar)

Kontenjan listesi;

1. Nihat Çuhadar (Üniversite- Mali Müşavir)
2. Haydar Saylan (İlköğretim- Emekli- Esnaf)
3. Hüsnü Kaptan (Üniversite- İnşaat Mühendisi)
4. Ayhan Turan (Ortaokul- Müteahhit)

CHP’de Tepebaşı Belediye Meclis Üyesi adayları belli oldu. 

KONTENJAN
Hasan Ünal
Erdal Şahbaz
Erkan Uçkan
Mehmet Baturay Özkan

ASİL

Fikriye Güven Zaptiye
Vural Yörük
Erdoğan Aydoğmuş
Atilay Dalgıç
Mete Yılmaz
Nazan Erşahin
Metin Göndoğdu
Özdemir Kayhan
Neşet Ertoy
Muhammed Yalçın
Kerem Toparlar
Saadet Gökçe Önay
Zehra Zeydan
Güler Ezgi Doğan Turan
Mehmet Kızılinler
Tevfik Yıldırım
Yusuf Kızıldağ
Hacı Çuhadar
Hakan Karuk
Devran Yıldırım
İzzet Ayhan Bozkuş
Fikriye Söğütlü
Cem Gökçe Uyar
Mehmet Avcı
Koray Güler
İpek Çelik
Mustafa Metin
Oğuz Topçu
Vedat Çeliker
Yüksel Akpınar
Kadem Karaağaç
Niyazi Çetin

YEDEK

İsmail Türk
Atiye Koncagül
Zafer Tuna
Gamze Ayva Ünsal
Fatma Mert
Şahin Bozat
Mehmet Cem Keçik