CHP Eskişehir Odunpazarı üyesi Kenan Yazıcı Odunpazarı İlçe Kongresinde şu ifadeleri kullandı;

“Bana Muharremci misin, Bay Kemalci misin, Ahmetci misin, Mehmetci misin diye soruyorlar. Kardeşim ben CHP’liyim. CHP şahıs partisi değildir. CHP dün kurulmuş parti değildir. Bu parti Mustafa Kemal Atatürk’ün kurmuş olduğu partidir. Ülkede ekonomi çökmüş, Tane ile sebze meyve alıyoruz. Dünyanın en pahalı akaryakıtını kullanıyoruz. Neymiş biz genel başkanı eleştiremezmişiz. Geçin bunları kardeşim.

Eskişehir'de yurt çalışanına saldırı; Önce küfür sonra yumruk iddiası! Eskişehir'de yurt çalışanına saldırı; Önce küfür sonra yumruk iddiası!

CHP’ye pislik, çöplük diyecekler sen buna karşı hiçbir tepki göstermeyeceksin. Yeter artık yeter. 70 yıldır iktidar yüzü görememişiz. CHP Atatürk’ün eseridir. Bu parti Ahmet’in Mehmet’in değil 85 milyonun partisidir. Ahbap çavuş ilişkileri ile partiyi idare ediyorlar. İçimde acaba bu parti işgal edildi diye bir kuşku duyuyorum. CHP artık ayağa kalkmalı. Mahallelerde delegeler ve üyeler birbirini tanımıyor. İnsanlar muhabbeti kesmiş. Kongre yapıyoruz ama Büyükşehir Belediye Başkanımız burada yok. Burada kendisini de görmek isteriz. Bu şekilde nasıl iktidara geleceğiz. Geçtiğimiz hafta Tepebaşı kongresi yapıldı, o kongre de çok sönüktü.”