Gürdal Sarıkaya: "Bağ-kur ve SSK arasında 10 yıl gibi bir fark var" Gürdal Sarıkaya: "Bağ-kur ve SSK arasında 10 yıl gibi bir fark var"

Toplumsal dayanışma ve yardımlaşmada yaptığı çalışmalarla örnek olan Emirdağ Belediyesi şimdi de hayırsever vatandaşların destekleriyle ihtiyaç sahibi ailelerin eğitim gören çocuklarına kışlık mont ve bot yardımında bulunarak çocukların kalbine dokunuyor. Emirdağ Belediyesi sosyal market ekiplerince giydirilen çocukların hem kalpleri hem de bedenleri ısındı.

Çocukların hediyeleri alınca gözlerine yansıyan mutluluğun kendisi için çok değerli olduğunu ifade eden Başkan Serkan Koyuncu sosyal medyada yaptığı paylaşımda;

"Emirdağ’da Yüzler Gülüyor"

Bugün ilçemizde ihtiyaç sahibi yüzlerce çocuğumuzun yüzünde gülümsemeye şahit olduk. İsmini gizlediğimiz hayırseverimizin katkılarıyla, Belediyemiz Sosyal Marketinde yüzlerce okul çağındaki çocuğumuza mont ve ayakkabı dağıtıyoruz. Hayırseverlerimiz ile ihtiyaç sahiplerimiz arasında önemli bir köprü görevi gören Emirdağ Belediyesi Sosyal Market ve çalışanlarına teşekkür ederim" ifadelerine yer verdi.