Muharrem İnce merak edilen o soruyu yanıltadı; İstanbul'a aday olacak mı? Muharrem İnce merak edilen o soruyu yanıltadı; İstanbul'a aday olacak mı?

Cumhurbaşkanı Recep Tayyip Erdoğan’ın “Dünyanın en büyük 10 ekonomisinden biri olma hedefinde olan bizler için hedefler hayat değil. Ülkemizin dinamiklerini rakamlardan ibaret görenler bugüne kadar hüsrana uğradı. 2023 vizyonumuzun çoğunu hayata geçirmiş olmanın şevkiyle gözümüzü 2053'e diktik.” cümlelerini yorumlayan gazeteci Cüneyt Özdemir şu ifadeleri kullandı;

“Bu ne demek biliyor musunuz. Bu 2053 yaşına kadar Allah başımızdan eksik etmesin demektir. İki kere seçilmişti, üçüncü kez seçildi. Dört de olur, beş de olur. Bu muhalefet ile 15 de olur. Yeterki Allah uzun ömür versin. Erdoğan şu an 69 yaşında. Biden 81 yaşında ve yeniden seçime girmeyi düşünüyor. En az 15 yıl daha Erdoğan ile beraberiz. Ona göre ayağınızı yorganınıza göre uzatın. Allah Kemal Kılıçdaroğlu’na da uzun ömür versin. O da koltuğunda oturuyor. Onunda oradan kalkmaya niyeti yok. Erdoğan 100 yaşına kadar bizimle.”