Kütahya Halk Eğitimi Merkezinden tanıtım faaliyetleri

Kütahya Halk Eğitimi Merkezi Müdürlüğünün Hayat Boyu Öğrenme Genel Müdürlüğü çalışmaları kapsamında, tanıtım faaliyetleri düzenlediği bildirildi.Kütahya Halk Eğitimi Merkezi Müdürlüğü bünyesinde görevli öğretmenler ve usta...

EĞİTİM 25.09.2017, 12:39
Kütahya Halk Eğitimi Merkezinden tanıtım faaliyetleri

Kütahya Halk Eğitimi Merkezi Müdürlüğünün Hayat Boyu Öğrenme Genel Müdürlüğü çalışmaları kapsamında, tanıtım faaliyetleri düzenlediği bildirildi.

Kütahya Halk Eğitimi Merkezi Müdürlüğü bünyesinde görevli öğretmenler ve usta öğreticilerin Milli Eğitim Bakanlığı, Hayat Boyu Öğrenme Genel Müdürlüğü çalışmaları kapsamında, Kütahya merkeze bağlı 70 mahalle ve köy muhtarlığına gruplar halinde giderek faaliyetlerinin tanıtımını yaptıklarını belirten Kütahya Halk Eğitimi Merkezi Müdürü Davut Ezen, “Ziyaret edilen mahalle ve köylerde Merkezde açılan kurslar hakkında bilgi verilirken, ayrıca mahalle ve köylerde halkın ilgi ve ihtiyaç duyduğu kurslarda tespit edilmeye çalışılıyor. Kütahyalı hemşerilerimizi açılacak kurslara bireysel veya gruplar halinde başvurmak için yaşadıkları mahalle muhtarlıklarına veya Kütahya Halk Eğitimi Merkezi binasına bekliyoruz” dedi.(EFE)

Yorumlar (0)
21
parçalı bulutlu
Günün Anketi Tümü
Sizce Esnaf Odaları Birliği'nin Yeni Başkanı Kim Olmalı?
Sizce Esnaf Odaları Birliği'nin Yeni Başkanı Kim Olmalı?
Namaz Vakti 16 Mayıs 2022
İmsak 03:53
Güneş 05:36
Öğle 12:59
İkindi 16:53
Akşam 20:13
Yatsı 21:49

Gelişmelerden Haberdar Olun

@