Eskişehir’de trenden çıkan kıvılcım yangına sebep oldu Eskişehir’de trenden çıkan kıvılcım yangına sebep oldu

Sağlık emekçileri adına düzenlenen ödüle, daha önce ödül almamış, yayımlanmaya hazır kitap bütünlüğündeki dosyalar katılabilecek. Kitap oylumunda olmayan dosyalar değerlendirmeye alınmazken, gönderilen yayıma hazır dosyalarda çağdaş bir dünya ve şiir görüşü, şiirin gerektirdiği estetik ve dil bilinci temel ölçüt olacak. Ödüle katılacak yayıma hazır dosyalar, yedi nüsha halinde ayrı bir zarfta kısa özgeçmiş ve iletişim adresiyle birlikte, Dr. Birtürk Özkavak adına 71 Evler Mahallesi Dolunay Sokak No: 98 (71 Evler Aile Sağlığı Merkezi) Odunpazarı/ Eskişehir adresine gönderilecek. Kargodan dolayı oluşacak aksaklıklardan ödül komitesi sorumlu olmayacak. Ödül bir kişiye verilecek ve bölüştürülmeyecek. Katılan dosyalar sahiplerine geri gönderilmeyecek. 

SON BAŞVURU TARİHİ 15 EKİM CUMA GÜNÜ 
Ödülün son başvuru tarihi 15 Ekim 2022 Cumartesi gününe kadar uzatılırken, kazanan eser Odunpazarı Belediyesi’nin anlaşması olan yayınevi tarafından 1000 adet basılacak ve eser sahibine 100 adedi telif olarak verilecek. Ödül töreni ve yeri ile ilgili açıklamalar ise ayrı bir basın bülteniyle bildirilecek.

Detaylı bilgi almak isteyenler, 0 505 488 24 39 numaralı telefonu arayarak bilgi alabilir. Şiir ödülünün şartnamesine ulaşmak isteyenler, Odunpazarı Belediyesi’nin resmi web sitesinden (https://odunpazari.bel.tr/guncel/duyurular/emek-siir-odulu-sartnamesi) ulaşabilir.