Enflasyon artışı, emekli vatandaşların bütçelerini zorlarken, bankaların sunduğu kredi kampanyaları dikkat çekiyor.

Özellikle, Halkbank'ın emeklilere özel sunduğu kredi kampanyası büyük ilgi görüyor. Banka, 50.000 TL'ye kadar uygun faizli nakit kredi imkanı sağlıyor. Kampanyadan faydalanmak için Halkbank'tan emekli maaşı almak ve daha önce kredi kullanmış olmak yeterli.

Milyonlarca emekli zam bekliyor! En düşük maaş ne kadar olacak? Bomba formüller masada... Milyonlarca emekli zam bekliyor! En düşük maaş ne kadar olacak? Bomba formüller masada...

Düzenli ödeme yapan emekliler, aynı gün içinde kredi başvurusunda bulunabilir ve onaylanan kredilerini hesaplarına aktarabilirler. Halkbank, ihtiyaç kredisi kapsamında tüm bireysel müşterilere uygun faiz oranlarıyla kredi imkanı sunarken, şartları sağlayan emekliler kredi başvurularını hızlıca tamamlayabilir.

Emekli kredisi başvurusu için Halkbank şubelerine gidebilir, internet şubesi veya mobil bankacılık üzerinden işlem yapabilirsiniz. Halkbank, 50.000 TL'ye kadar anında onay almak isteyen emekliler için internet şifresi oluşturarak mobil uygulamalardan 7/24 başvuru imkanı sağlıyor.